Violetta Villas: znamy szczegóły filmu o diwie
Fot. MICHAL HETMANEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Violetty Villas mści się na jej opiekunce Elżbiecie B.!

Mężczyzna ujawnił kulisy scenariusza filmu o życiu diwy, który jest już na ukończeniu

Konrad Szczęsny 13 listopada 2018 21:14
Violetta Villas: znamy szczegóły filmu o diwie
Fot. MICHAL HETMANEK/REPORTER

O tym, że powstanie film o Violetcie Villas, mówi się od niemal czterech lat. Według różnych źródeł ma to być produkcja, która pokaże najważniejsze wydarzenia z życia zmarłej 5 grudnia 2011 roku wokalistki, zaś jedną z kluczowych ról - młodej diwy – producenci mieli powierzyć Margaret. Ta jednak zdementowała te informacje. Teraz syn gwiazdy, Krzysztof Gospodarek, ujawnił szczegóły scenariusza, który jest już na ukończeniu!

Krzysztof Gospodarek ujawnił szczegóły filmu o Violetcie Villas

Fani zmarłej artystki zobaczą w nim przede wszystkim kulisy światowej kariery Violetty Villas, szczególnie okres, w którym występowała w Stanach Zjednoczonych. Według syna diwy, to najbardziej tajemnicza część życia gwiazdy.

„Już sama scena, w której w restauracji Orbit w Chicago zjawia się u niej George Bush senior tuż przed startem w wyborach prezydenckich i prosi o to, by po wygranej zaśpiewała na jego inauguracji w Białym Domu, budzi emocje. Bush był bowiem wielkim fanem artystki z Polski”, mówi w rozmowie z Super Expressem.

Film skończyć ma się natomiast w momencie, w którym Violetta Villas trafiła do szpitala psychiatrycznego w Stroniu Śląskim. To tam miała po wielu latach pogodzić się z jedynym synem, scena ta ma zatem ważne przesłanie i wielkie znaczenie dla życiorysu diwy.

Jednak jedna postać na pewno w filmie o życiu Violetty Villas się nie pojawi.

Krzysztof Gospodarek ostro: W filmie nie będzie Elżbiety B.!

Jak deklaruje jedyny spadkobierca spuścizny po artystce, postać garderobianej i opiekunki nie została uwzględniona w scenariuszu. 

„Elżbiety B. w filmie nie będzie”, ucina Krzysztof Gospodarek.

Pytany o szczegóły produkcji zaznacza, że z uwagi na podpisany kontrakt nie może o tym mówić. Zdradził jednak, że na plan na pewno trafią osobiste rzeczy jego ukochanej matki, takie jak biżuteria, suknie, dokumenty czy... okulary przeciwsłoneczne.

Szczegóły produkcji zostaną zapewne ujawnione niebawem!  

Violetta Villas, Viva! listopad 2001
Fot. Jacek Piotrowski

Violetta Villas: znamy szczegóły filmu o diwie
Fot. MICHAL HETMANEK/REPORTER

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.