Aż do kości Netflix
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Netflix wyprodukował poruszający film o anoreksji. Premiera „Aż do kości” z Lily Collins i Keanu Reevesem w lipcu

Weronika Bruździak-Gębura 22 czerwca 2017 06:30
Aż do kości Netflix
Fot. materiały prasowe

„Jak tak dalej pójdzie, to długo nie pożyjesz”. 14 lipca w serwisie Netflix zadebiutuje poruszający film opowiadający o walce młodych ludzi z anoreksją. Główne role zagrają Lily Collins i Keanu Reeves.

 

Szczegóły produkcji Netflixa o anoreksji

W filmie „Aż do kości” Lily Collins wciela się w postać 20-letniej anorektyczki, Ellen. Dziewczyna od lat nieskutecznie walczy z zaburzeniami odżywania, aż w końcu rodzina wysyła ją do zamkniętego ośrodka dla młodzieży. Tam Ellen trafia na niekonwencjonalnego lekarza, dr Williama Beckhama (w tej roli Keanu Reeves), który próbuje jej pomóc wyrwać się ze szponów choroby i sprawić, by uwierzyła w siebie.

 

Aż do kości Netflix
Fot. materiały prasowe

 

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Amerykanka Marti Noxon, która ma na koncie pracę przy takich produkcjach jak „Buffy: Postrach wampirów” (producentka) czy „Jestem numerem cztery” (scenarzystka).

 

Netflix opublikował pierwszy zwiastun produkcji. Zaciekawił was?

 

Polecamy też: Bubbles zostanie gwiazdą? Netflix wyprodukuje film o ukochanym szympansie Michaela Jacksona

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.