Aż do kości Netflix
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Netflix wyprodukował poruszający film o anoreksji. Premiera „Aż do kości” z Lily Collins i Keanu Reevesem w lipcu

Weronika Bruździak-Gębura 22 czerwca 2017 06:30
Aż do kości Netflix
Fot. materiały prasowe

„Jak tak dalej pójdzie, to długo nie pożyjesz”. 14 lipca w serwisie Netflix zadebiutuje poruszający film opowiadający o walce młodych ludzi z anoreksją. Główne role zagrają Lily Collins i Keanu Reeves.

 

Szczegóły produkcji Netflixa o anoreksji

W filmie „Aż do kości” Lily Collins wciela się w postać 20-letniej anorektyczki, Ellen. Dziewczyna od lat nieskutecznie walczy z zaburzeniami odżywania, aż w końcu rodzina wysyła ją do zamkniętego ośrodka dla młodzieży. Tam Ellen trafia na niekonwencjonalnego lekarza, dr Williama Beckhama (w tej roli Keanu Reeves), który próbuje jej pomóc wyrwać się ze szponów choroby i sprawić, by uwierzyła w siebie.

 

Aż do kości Netflix
Fot. materiały prasowe

 

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Amerykanka Marti Noxon, która ma na koncie pracę przy takich produkcjach jak „Buffy: Postrach wampirów” (producentka) czy „Jestem numerem cztery” (scenarzystka).

 

Netflix opublikował pierwszy zwiastun produkcji. Zaciekawił was?

 

Polecamy też: Bubbles zostanie gwiazdą? Netflix wyprodukuje film o ukochanym szympansie Michaela Jacksona

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.