Idealne lekarstwo na stres!

Ida Marszałek 17 marca 2020 18:15

Siedzenie całymi dniami w domu na pewno daje nam się  wszystkim we znaki. Są jednak czynności, które mogą nam uprzyjemnić oczekiwanie na koniec kwarantanny. Z pewnością trzeba stosować się do zaleceń  Ministerstwa Zdrowia, jednak nie warto wpadać w panikę. Sposobem na odstresowanie w tym trudnym czasie może być dobry film. Na szczęście platformy streamingowe nie szczędzą nam znakomitych propozycji i udostępniają same hity, które mogą rozwiać otaczającą nas ponurą aurę. Na które warto zwrócić uwagę? Przygotowaliśmy zestawienie, w którym znalazły się zarówno filmy debiutujące na popularnych platformach, jak i dobrze nam znane kinowe przeboje. Piękne bajki, zaskakujące fikcje oraz wzruszające filmy biograficzne. Produkcje polskie oraz hollywoodzkie. Wszystkie w najbliższym czasie miały lub będą mieć premierę na dobrze nam znanych serwisach streamingowych. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której każdy znajdzie coś dla siebie! 

1/7
Filmy na kwarantannę
Copyright @Materiały prasowe
1/7

Nasze zestawienie zaczynamy od zupełnej nowości wyprodukowanej przez Apple TV. "The Banker" zadebiutuje na platformie już 20 marca. W bohaterów opartej na faktach historii jednego z pierwszych Afrykańskich bankierów w USA wcielili się: Samuel L. Jackson, Nicholas Hoult i Anthony Mackie. 

2/7
Filmy na kwarantannę
Copyright @Materiały prasowe
2/7

"Baśń stara jak świat" niezmiennie zachwyca widzów w każdym wieku. W 2017 roku na ekrany kin weszła aktorska wersja "Pięknej i Bestii" z Emmą Watson, Ewanem McGregorem i Emmą Thompson, która na nowo zinterpretowała przygody więzionej w zamku Belli. Teraz, dzięki HBO GO znów może nas oczarować.

3/7
Filmy na kwarantannę
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Dobrze wszystkim znany Adaś Miauczyński powraca w filmie "7 uczuć"! Za sprawą Netflixa, który udostępnia film Marka Koterskiego od 1 marca możemy być świadkami wielkiego come backu ulubionego polskiego bohatera i jego powrotu do czasów dzieciństwa. Po raz pierwszy w roli Adasia wystąpił Michał Koterski.

4/7
Filmy na kwarantannę
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Pełny dynamicznych zwrotów akcji kryminał z idolem młodszego pokolenia, Anselem Elgortem w roli głównej. "Baby Driver" jest dostępny na Netflixie od 1 marca. Oprócz świetnej intrygi, miłosnej historii i brawurowych pościgów film zawiera również doskonałą ścieżkę dźwiękową.

5/7
Filmy na kwarantannę
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Dojść na sam szczyt nie jest łatwo, ale jeszcze trudniej się na nim utrzymać. Przekonamy się o tym oglądając na HBO GO "Rocketmana", filmową biografię jednej z największych gwiazd muzyki pop - Eltona Johna. Film otrzymał Oscara z najlepszą piosenkę, ale na brawa zasługuje również główna rola Tarona Egertona.

6/7
Filmy na kwarantannę
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Kolejna filmowa biografia tym razem rodem z polskiej sceny muzycznej. "Proceder" to historia Tomasza Chady, słynnego rapera, którego nagła śmierć owiana jest tajemnicą. Świetna główna rola Piotra Witkowskiego i doskonałe oddanie realiów Warszawy początku lat 90. Od 18 marca dostępny na Netflixie.

7/7
Filmy na kwarantannę
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Najnowszy film Netflixa - "Wszystkie jasne miesjca" z Elle Fanning w roli głównej jest adaptacją bestsellerowej powieści Jennifer Niven. To historia uczucia, które połączyło dwoje nastolatków na skraju emocjonalnej przepaści. Wspólna wycieczka w poszukiwaniu cudów Indiany może odmienić ich życie.

TAGI #Apple #film #HBO #Netflix

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.