Fot. Krzysztof Jarosz / Forum / Teodor Ryszkus / Forum
niezwykłe relacje

Alicję Bachledę-Curuś łączono z byłym partnerem Dody. Przypominał jej ojca jedynego syna...

Błażeja Szychowskiego poznała przez wspólnego znajomego

Marcjanna Maryszewska 9 sierpnia 2023 15:03
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum / Teodor Ryszkus / Forum

Swego czasu o Alicji Bachledzie-Curuś było bardzo głośno nie tylko w kontekście jej zawodowych dokonań — równie duże zainteresowanie wzbudzały miłosne rozterki aktorki. Ma za sobą związki m.in. z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, a także irlandzkim aktorem Colinem Farrelem, z którym doczekała się syna. Po zakończeniu relacji z gwiazdorem artystka długo zarzekała się, że przyszłym mężem koniecznie musi być Polak... I wtedy los postawił na jej drodze idealnego kandydata.

Alicja Bachleda-Curuś — wszystkie związki

Pierwszym partnerem 20-letniej wówczas aktorki był Sebastian Kulczyk — syn zmarłego biznesmena Jana Kulczyka. Był to jednak związek krótki, a Alicja Bachleda-Curuś niedługo później poznała Piotra Woźniaka-Staraka. Ich drogi zeszły się w 2003 roku, wytrwali razem dwa lata... Ich relację zweryfikował wspólny wyjazd do USA. Mieszkali tam razem przez jakiś czas, lecz szybko okazało się, że patrzą w dwóch różnych kierunkach... Producent wrócił do Polski, a Alicja została w Stanach Zjednoczonych. Wtedy nastąpiła decyzja o rozstaniu, choć do samego końca pozostawali w dobrych stosunkach.

Po miłosnych niepowodzeniach Polka skupiła się na aktorstwie, lecz w 2008 roku los ponownie się do niej uśmiechnął. To właśnie wtedy na planie filmu Ondine poznała — tak wówczas myśleli wszyscy — miłość swojego życia. Alicję Bachledę-Curuś i irlandzkiego gwiazdora Colina Ferrela połączyło uczucie, które omal nie poprowadziło ich przed ołtarz... Para została nawet rodzicami synka Henry'ego Tadeusza, lecz bardzo krótko toczyli sielankowe życie...

CZYTAJ TAKŻE: Rodzina Alicji Bachledy-Curuś skrywała ten sekret przez lata. „Doświadczyliśmy cudu”

Wspólna przyszłość nie była im pisana. Aktorzy rozstali się niecałe trzy lata po narodzinach dziecka. Gdy Alicja leczyła złamane serce, media jeszcze długo interesowały się jej życiem prywatnym. Łączono ją m.in. z Sebastianem Karpielem-Bułecką, a także byłym partnerem Dody — Błażejem Szychowskim.

Alicja Bachleda-Curuś, Warszawa, 03.06.2005

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Alicja Bachleda-Curuś i Błażej Szychowski mieli romans?

Kilka lat wcześniej wszyscy mówili o związku Doroty Rabczewskiej i Błażeja Szychowskiego. Para nie szczędziła sobie czułości podczas publicznych wydarzeń, zapozowali nawet w pełnej namiętności sesji okładkowej dla VIVY!. Relacja jednak nie przetrwała, a choreograf postanowił poszukać szczęścia gdzie indziej.

Była końcówka 2015 roku, gdy media rozgrzała informacja o rzekomym romansie byłego już partnera Dody oraz pięknej Alicji Bachledy-Curuś... Błażej Szychowski poznał ją podczas wypadu do Los Angeles ze znajomymi. Jednym z nich był Baron, który okazał się bliskim przyjacielem aktorki — to właśnie dzięki niemu ta dwójka miała okazję poznać się bliżej. "Wszyscy spędzili miło czas na kolacji. Plotkom i zabawie nie było końca, Alicja wybrała się z nimi następnego dnia na łódkę" — donosił wówczas informator Faktu. Mówiło się, że leciały iskry...

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Dzieli ich 15 lat. Tak kochają się Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra

"Błażej przed znajomymi nie ukrywa teraz swojego podniecenia. Mówi, że jest pod wielkim wrażeniem wdzięków Alicji i że na żywo jest jeszcze bardziej urocza niż na okładkach magazynów" — dodawało źródło portalu. Szybko okazało się, że Alicja Bachleda-Curuś wykazała się podobnym entuzjazmem i miała odwzajemnić jego zaloty. Fakt przekazał, że Szychowski przypomina aktorce... ojca jej syna. 

"Alicja nie mogła oprzeć się wrażeniu, że widzi przed sobą Colina. Błażej też jest typem macho, męskość z niego wręcz emanuje. To są takie niuanse, drobne gesty, ale dla niej znaczące" — donosiła osoba z otoczenia gwiazdy, podkreślając, że być może zapowiada się zupełnie nowy start dla aktorki. "Od czasu rozstania z Colinem Alicja nie poznała drugiego takiego faceta. Teraz miała deja vu" — zapewniano. Tymczasem sami zainteresowani nabrali wody w usta, i nigdy nie zabrali głosu w sprawie medialnych rewelacji. Nie wiadomo, co dokładnie zaszło między tą dwójką, lecz pewne jest, że nie miało szans przetrwać dłużej...  

Błażej Szychowski, Warszawa, 11.02.2013

Fot. Teodor Ryszkus / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.