Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

CANNES 2019

Podczas wyjazdu do Cannes, Roma Gąsiorowska zdradziła nam kilka swoich sekretów...

Kim chciała zostać w dzieciństwie i kogo nigdy by nie zagrała?

Rafał Kowalski 4 czerwca 2019 11:41

Cześć, tu Roma Gąsiorowska. Jestem na Lazurowym Wybrzeżu, jest pięknie. Podobno macie do mnie jakieś pytania – tymi słowami rozpoczyna się nasz materiał wideo, którego aktorka jest główną bohaterką. Dzięki zaproszeniu MasterCard do Cannes mogliśmy wspólnie przeżyć kilka bezcennych chwil. Sprawdźcie, jak zapamiętała je Roma Gąsiorowska.

Kwestionariusz z Romą Gąsiorowską

Festiwal Filmowy w Cannes to oczywiście idealne miejsce, by pochylić się nad tematyką kina i filmów, które walczyły w konkursie o Złotą Palmę, a które już niedługo zobaczy publiczność na całym świecie. Wyjazd na Lazurowe Wybrzeże to jednak też świetna okazja, by puścić wodze wyobraźni i dodać sobie motywacji do spełniania marzeń.

To właśnie o plany, marzenia i to, co powiedziałaby po odebraniu Złotej Palmy zapytaliśmy Romę Gąsiorowską podczas naszej wycieczki po Cannes. A czy jest jakaś rola, której nie podjęłaby się aktorka? Kim chciała być w przeszłości? I w końcu, która rzecz jest dla niej najbardziej bezcenna? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz oglądając nasze wideo do końca.

Całą relację z naszej kaneńskiej przygody możesz podejrzeć na Instagramach Viva_Magazyn i MasterCardPoland.

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.