Festiwale 2019

Festiwale

Festiwale 2019

CANNES 2019

Podczas wyjazdu do Cannes, Roma Gąsiorowska zdradziła nam kilka swoich sekretów...

Kim chciała zostać w dzieciństwie i kogo nigdy by nie zagrała?

Rafał Kowalski 4 czerwca 2019 11:41

Cześć, tu Roma Gąsiorowska. Jestem na Lazurowym Wybrzeżu, jest pięknie. Podobno macie do mnie jakieś pytania – tymi słowami rozpoczyna się nasz materiał wideo, którego aktorka jest główną bohaterką. Dzięki zaproszeniu MasterCard do Cannes mogliśmy wspólnie przeżyć kilka bezcennych chwil. Sprawdźcie, jak zapamiętała je Roma Gąsiorowska.

Kwestionariusz z Romą Gąsiorowską

Festiwal Filmowy w Cannes to oczywiście idealne miejsce, by pochylić się nad tematyką kina i filmów, które walczyły w konkursie o Złotą Palmę, a które już niedługo zobaczy publiczność na całym świecie. Wyjazd na Lazurowe Wybrzeże to jednak też świetna okazja, by puścić wodze wyobraźni i dodać sobie motywacji do spełniania marzeń.

To właśnie o plany, marzenia i to, co powiedziałaby po odebraniu Złotej Palmy zapytaliśmy Romę Gąsiorowską podczas naszej wycieczki po Cannes. A czy jest jakaś rola, której nie podjęłaby się aktorka? Kim chciała być w przeszłości? I w końcu, która rzecz jest dla niej najbardziej bezcenna? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz oglądając nasze wideo do końca.

Całą relację z naszej kaneńskiej przygody możesz podejrzeć na Instagramach Viva_Magazyn i MasterCardPoland.

Wideo

Krystyna Janda o święcie kina: „Cannes? Ja tu przyjeżdżam do pracy!”

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.