PODSUMOWANIE ROKU

O miłości, życiu i przemijaniu... Sprawdź najchętniej oglądane wywiady VIVY.pl w 2022 roku! 

Dziękujemy za miliony wyświetleń i pobite rekordy!

Rafał Kowalski 29 grudnia 2022 13:15

Około 300 wideo z gwiazdami opublikowaliśmy w mijającym roku na stronie VIVA.pl i naszym kanale YouTube. Dzięki Waszemu zainteresowaniu pobiliśmy kolejne rekordy odsłon i komentarzy, a także powitaliśmy ogromną liczbę nowych subskrybentów. Zobaczcie, które wywiady cieszyły się najlepszymi statystykami.

Wywiady VIVY.pl – liczby za 2022 rok

Dzięki temu, że jesteście z nami, w ostatnich 12 miesiącach zgromadziliśmy 7,5 miliona wyświetleń na YouTubie i jeszcze więcej w serwisie VIVA.pl. Dziękujemy także za zaufanie nowym widzom, których na kanale YouTube pojawiło się w 2022 roku aż 8 tysięcy. Nie zasubskrybowałeś/aś nas jeszcze? Zachęcamy do bycia na bieżąco. Można to zrobić klikając TUTAJ.

Latem tego roku rozpoczęliśmy też dodawanie naszych materiałów na Facebooku Magazynu VIVA!. Od czerwca oglądaliście zamieszczone tam wywiady przez 49 000 000 minut. Dziękujemy!

ZOBACZ WYWIAD: Poruszające słowa Ireny Santor: „Kiedyś trzeba będzie odejść. Bardzo solidnie się do tego przygotowuję”  

Najchętniej oglądane wideo magazynu VIVA! w 2022 roku. Podsumowanie

Bliscy Anny Przybylskiej – siostra Agnieszka, mama Krystyna, córka Oliwia, partner Jarosław, a także: Anna Dereszowska, Doda, Agnieszka Woźniak-Starak, Irena Santor, Joanna Krupa, Małgorzata Pieńkowska z córką Iną Sobalą, Marcin Prokop, Piotr Stramowski, Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska, Anna Dymna, Ewa Wachowicz, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor… To wywiady z tymi bohaterami VIVY! oglądaliście najchętniej.

Waszą ciekawość wzbudzały też nasze archiwalne rozmowy. Materiały z Sarą James, Weroniką Marczuk, Natalią Kukulską, Ulą Chincz czy Korą cieszyły się niesłabnącą popularnością.

W oknie wideo na górze strony przypominamy fragmenty wspomnianych wywiadów z 2022 roku. W imieniu całego zespołu - wydawców, operatorów, redaktorów i reporterów - dziękujemy za każde pojedyncze kliknięcie. Obiecujemy, że w kolejnych miesiącach czeka nas wiele nowego – do zobaczenia! 

OBEJRZYJ TEŻ: Jarosław Bieniuk w szczerych słowach po pokazie filmu Ania: „Trudno mówić o jej odejściu. Niełatwo znów to przeżywać”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…