WIDEO VIVY.PL

Katarzyna Sokołowska jest pełna podziwu dla matek Polek: „Są siłaczkami. To jest nieprawdopodobne i o tym mówmy!”

Gwiazda Top model nie zrobi już nigdy jednego...

Rafał Kowalski 2 września 2022 15:11

Katarzyna Sokołowska niedawno została mamą. Późne macierzyństwo, na które się zdecydowała ma swoje plusy i minusy. W rozmowie z VIVĄ.pl reżyserka pokazów mody przyznała, że ma komfort poświęcania się niemal tylko opiece nad synem. Wie jednocześnie, że nie wszystkie mamy w Polsce mogą to robić. Gwiazda Top model mocno je podziwia.

Katarzyna Sokołowska o zmianach w pracy. Zniknie z mediów?

Nowe obowiązki i nowe priorytety. Tak można podsumować ostatnie tygodnie, od kiedy Kasia Sokołowska jest już mamą. Czy spełnienia marzenia o powiększeniu rodziny będzie oznaczać, że zniknie z show-biznesu? „Już jest mnie mniej, zdecydowanie. Byłam szalenie aktywną osobą zawodowo. Właściwie nie wychodziłam z pracy. Życie reżysera pokazów mody to są ciągłe plany zdjęciowe, ciągłe próby, ciągła odpowiedzialność. Często jestem jak kapitan okrętu – wchodzę na pokład pierwsza, schodzę ostatnia, a tego nie widać”, opowiadała gwiazda TVN Rafałowi Kowalskiemu.

Czytaj takżeKasia Sokołowska opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka i ujawniła jego płeć

Przed kamerą VIVY.pl dodała, że nie jeden raz zajmowała się danym pokazem niemal cały dzień i całą noc. Wie, że już nigdy więcej nie zdecyduje się na takie życie. „Czasami pracowałam 20 godzin dziennie w trudnych warunkach. I nie da się tego pogodzić z opieką nad maleńkim dzieckiem. Szczególnie, gdy jest się mamą karmiąca. Ale ja powtarzam, że to jest mój wyczekany czas, skupiam się na macierzyństwie i robię to bez żadnego żalu”, usłyszeliśmy.

Kasia Sokołowska apeluje o docenianie matek w Polsce

Przy okazji naszej rozmowy gwiazda Top model wyjawiła, że jej sposobem na udane życie zawodowe i prywatne jest dobre zorganizowanie. Nikt według niej nie radzi sobie z natłokiem obowiązków lepiej, niż mamy w Polsce. „Uważam, że we wszystkim trzeba mieć równowagi i harmonii. Dużo da się zrobić i pogodzić. To nie jest tylko o mnie mowa. Zobaczcie, ile kobiet wychowuje dzieci i pracuje. O tym się nie mówi. Kobiety są siłaczkami. Opiekują się pociechami, prowadzą domy, mają firmy. To jest nieprawdopodobne i o tym mówmy. Robią to często wszystko równolegle”, zachwycała się przed kamerą VIVY.pl.

„Rzadko kto może sobie pozwolić jak ja teraz po długiej drodze zawodowej, żeby skupić się tylko na macierzyństwie. Wiele kobiet tak nie może. Więc też zwracajmy na to uwagę i nie komentujmy innych”, apelowała.

Czytaj teżAleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi piersią swoją córkę! Dodała zdjęcie tydzień po porodzie

A czy macierzyństwo wygląda tak jak sobie wyobrażała? Zobacz nasz materiał do końca i dowiedz się, co powiedziała Katarzyna Sokołowska. 

Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.