WIDEO VIVY.PL

Kibicuje jej z całych sił, odpiera krytykę i chroni przed hejtem. Joanna Kurowska o córce

„Za bardzo się przejmuje życiem. Mam nadzieję, że to jej przejdzie”

Rafał Kowalski 7 sierpnia 2023 16:53

Wiele dzieci znanych osób idzie w zawodowe ślady swoich rodziców. Nie inaczej wydarzyło się w rodzinie Joanny Kurowskiej, której córka także studiuje aktorstwo. Zosia Świątkiewicz od dwóch sezonów gra w serialu Polsat Box Go o nazwie Rodzina na Maxa. Tak się składa, że podczas konferencji stacji obecna była też jej mama – gwiazda serialu Teściowie. Co powiedziała nam o relacji z córką?

Joanna Kurowska o córce. Taka jest prywatnie

Zofia Świątkiewicz ma wszystko, by osiągnąć sukces – talent, urodę i wsparcie ukochanej mamy. Jak zareagowała ona na wieść, że córka zagra w popularnym serialu? Radością i dumą! „Przyszłam dzisiaj z nią na ramówkę. Jestem bardzo dumna z mojej córki, bo jest miłym, fajnym, dobrym, cudownym człowiekiem. O niezwykłej wrażliwości skrzydeł motyla. Udało mi się ochronić tę jej wrażliwość i to jest dla mnie najważniejsza rzecz”, powiedziała VIVIE.pl Joanna Kurowska.

Pamiętaliśmy, że sławna mama przy okazji imienin Zosi życzyła jej, by tak bardzo nie przejmowała się rzeczywistością. Dlaczego? „Ona się przejmuje za bardzo życiem, mam nadzieję, że to jej przejdzie. Ale też bym nie chciała, żeby miała taką skórę nosorożca, że się potem nie przejmuje niczym. Żeby się spotkała gdzieś w środku. Pamiętam jednocześnie, że ona ma jeszcze czas na to”, usłyszał Rafał Kowalski przed naszą kamerą.

CZYTAJ TAKŻE: Henry Tadeusz udzielił pierwszych wywiadów. Zdradził, jakim tatą jest Colin Farrell!

 

Joanna Kurowska z córką, VIVA! 2021

Joanna Kurowska z córką, VIVA! maj 2021
Fot. Olga Majrowska

Joanna Kurowska z córką, VIVA! maj 2021
Fot. Olga Majrowska

Joanna Kurowska o załatwianiu ról i niepochlebnych komentarzach

Internautom zdarza się pisać różne rzeczy, które niekoniecznie są w dobrym tonie. Jak np. komentarze z zarzutami, że ktoś jest obsadzany po znajomości albo nie ma talentu, a jedynie plecy.

Jak skomentowała to Joanna Kurowska? W dzisiejszych czasach się nie da nic załatwić, nie ma takiej możliwości. Za projektami stoi nie tylko reżyser. Nie jest tak, że ja znam znajomego reżysera i powiem: obsadź ją. Nie. Tam jest tyle osób w kolejce, tam jest jeden producent, drugi producent, trzeci producent, prezes, wiceprezes, cały sztab ludzi, którzy decydują…”, usłyszeliśmy.

Co więc z komentarzami, które mijają się z prawdą? „Można mówić brzydkie wyrazy? Ja mam to w du*ie. Dlatego, że jeżeli ktoś chce być zły, to będzie zły, ja nie będę naprawiać świata. Ja w ogóle nie wchodzę w żadne platformy plotkarskie, mnie to nie interesuje. Ludzie plotkowali, będą plotkować. Ludzie byli źli, będą źli.

Co więc radzi córce, która wchodzi do show-biznesu? „Żeby żyć w zgodzie z sobą i to jest chyba najfajniejsze”, zakończyła aktorka w rozmowie z naszym portalem.

Całe wideo możecie zobaczyć na górze strony. 

CZYTAJ TAKŻE: Muniek Staszczyk pokazał zdjęcie z córką. Takie kadry to rzadkość! Tak wygląda Maria

Zosia Świątkiewicz, Joanna Kurowska, Polsat 2023

Fot. Podlewski / AKPA

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?