TYLKO NA VIVA.PL

Joanna Krupa o relacji z mamą: „Chyba nigdy nie odetniemy pępowiny”. Niemal 40 lat mieszkały razem

Mimo wszystko modelka o jedno jest zazdrosna...

Rafał Kowalski 4 sierpnia 2022 16:01

Joanna Krupa jest przykładem osoby, która bez względu na swój wiek utrzymuje silną i bliską relację z mamą. Jolanta Krupa mieszkała z córką niemal całe życie. Zmieniło się to dopiero kilka lat temu, gdy modelka weszła w obecny związek z Douglasem Nunesem. Czy panie kiedyś odetną pępowinę?

Joanna Krupa szczerze o relacji z mamą. O jedno jest zazdrosna

Kilka dni temu podczas konferencji jedenastej edycji Top Model zapytaliśmy Joannę Krupę, czy dalej ma tak silną relację z mamą, która mieszkała z nią w jednym domu, nawet gdy modelka była w pierwszym małżeństwie! „Chyba z moją mamą nigdy nie odetniemy pępowiny. Najpierw jak miałam 20 lat to się wyprowadziłam do Los Angeles na około rok, potem zechciała ze mną zamieszkać moja siostra, aż w końcu moja mama stwierdziła, że skoro córki wyjechały w jedno miejsce, to ona do nas dołączy. Mieszkałyśmy w trójkę. Gdy poznałam pierwszego męża, to też żyłyśmy w jednym domu. To było dla nas normalne”, opowiadała Rafałowi Kowalskiemu Asia Krupa.

Przed kamerą naszego serwisu zaznaczyła, że dopiero niedawno coś się zmieniło. „A potem poznałam Douglasa to świat się nam zmienił. Mama wtedy poznała kogoś, chciała mieć własne życie i przeprowadziła się do Chicago”, opowiedziała VIVIE.pl.

Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Odkąd jednak Joanna Krupa wychowuje małą Ashę, znów ma w sobie chęć życia blisko ukochanej pani Joli. „Teraz mam córeczkę i chciałabym, żeby mama była blisko. Bo Asha ma obsesję na punkcie babci, a babcia ma obsesję na punkcie wnuczki. Nie przesadzam. Ich miłość jest piękna, chciałabym by były obok siebie codziennie”, powiedziała nam prowadząca „Top Model”.

Zażartowała też, że bywa zazdrosna… „Czasem jestem trochę zazdrosna, bo dla Ashy mama nie musi istnieć. O babcię pyta, odkąd tylko wstanie. Pyta: „gdzie baba, gdzie baba?”. A ja mówię: „Ale jest mama! A baba śpi”. „Nie, nie, ja idę obudzić babę”, odpowiada mi”, śmiała się Asia Krupa w wywiadzie dla VIVA.pl.

Co jeszcze nam zdradziła? Obejrzyj wideo  na górze strony do końca i dowiedz się!

ZOBACZ TEŻ: Najpierw Joanna Krupa, teraz jej mama. Pani Jolanta przyjęła chrzest w Jerozolimie!

Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Mama Joanny Krupy o jej dorastaniu

Przypomnijmy, że dla sióstr – Joanny i Marty Krupa – mama zawsze była najważniejszym i często jedynym opiekunem. Pani Jolanta zdradziła w VIVIE! kilka lat temu, dlaczego po 27 latach małżeństwa rozstała się z ojcem modelek. „Nie byliśmy tymi osobami, które mogą razem spędzić życie. Nie ten czas, nie to miejsce, nie ci ludzie. […] Byliśmy ze sobą bardzo długo. Kiedy dziewczyny były już bardzo dorosłe, w 2007 roku podjęliśmy decyzję, że nie musimy już być razem dla dzieci. Jesteśmy w przyjaźni, nie ma żadnych problemów i możemy na siebie liczyć”, mówiła w rozmowie z VIVA.pl pani Jolanta.

Także dlatego relacja córek z mamą była i jest tak silna. „Tata mieszka w Chicago, nie widujemy się często, ale rozmawiamy ze sobą raz w tygodniu, lub raz na dwa. Zawsze byłam z mamą bliżej, bo to ona była dla mnie mamą i tatą, gdy byłam mała. Kocham tatę, ma ogromne serce i jest dobrym człowiekiem, ale ma inną osobowość, niż moja mama, która jest też moją przyjaciółką”, mówiła VIVIE.pl Joanna Krupa.

Mama modelki zawsze wspierała swoje dzieci, ale gdy ich postawa wymagała krytyki, tej też nie szczędziła. „Gdy Asia mieszkała sama w Los Angeles, to ja co 2 tygodnie przyjeżdżałam do niej na sprawdzian. Zawsze zdawała, poza jednym razem. Tak przytyła, że myślałam, że ją uduszę. Wyglądała jakby trzy Aśki razem. Jak szłam za nią i patrzyłam na te jej szerokie plecy i grubość, to miałam ochotę jej przylać”, opowiadała Jolanta Krupa dla VIVA.pl. „Powiedziałam jej wtedy: Aśka wracam za jakiś czas. Jak nie będziesz wyglądać tak jak wcześniej, to zabieram cię z Los Angeles i nici z twoich marzeń”, usłyszeliśmy.

SPRAWDŹ TAKŻEDziecko było spełnieniem ich marzeń. Oto historia miłości Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Jak wyglądały początki ich związku?

Swoją wersję tych zdarzeń przypomniała nam też sama Asia. „Ja zapamiętałam to tak, że poznałam wtedy kolegę, z którym chodziłam na lunche, jadłam zawsze desery… I też miałam depresję małą, bo nikt nie chciał ze mną współpracować, a po jedzeniu czułam się lepiej. Nie myślałam jednak, że przytyję. Kupiłam wagę i sprawdziłam, że przytyłam z 10-12 funtów. Nie mamo, nie więcej. Nie wyglądałam grubo, robił się ze mnie taki po prostu pączuś”, opowiadała nam przed kamerą Asia Krupa. „Nie no, daj spokój... Byłaś gruba, okropna”, dopowiedziała nagle pani Jolanta.

Mimo ogromnej szczerości obecnej w relacji pań, pozytywne emocje przeważają w ich codzienności. Życzymy, by już zawsze tak było. 

Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.