ZE ŚWIATA FILMU

Trudne dzieciństwo, kłopoty z prawem i nieudane związki. Tak wygląda życie bliźniaczek Olsen

Czym zajmują się dzisiaj?

Ksenia Krasko 19 lipca 2020 19:10

Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen zadebiutowały na małym ekranie, gdy miały zaledwie 9 miesięcy. Widzowie pokochali dwie uśmiechnięte blondynki, które kojarzyły się z uroczymi komediami dla całej rodziny. Po kilkunastu filmach i serialach, a także trudnym etapie dojrzewania, siostry Olsen postanowiły zrezygnować z kariery filmowej i zająć się czymś zupełnie innym. Jak ułożyło się życie najpopularniejszych bliźniaczek lat 90.?

Mary-Kate i Ashley Olsen - co robią dziś?

W wieku trzech miesięcy grały w reklamach, a w wieku dziewięciu miesięcy dołączyły do obsady serialu Pełna chata, w którym grały na zmianę rolę najmłodszej córki głównego bohatera. Z produkcją były związane przez osiem lat. Jednak najsłynniejszym filmem bliźniaczek Olsen pozostaje komedia Czy to ty, czy to ja?, z Kirstie Alley i Stevem Guttenbergem w rolach głównych.

Zanim słynne bliźniaczki ogłosiły koniec kariery, próbowały zerwać z wizerunkiem słodkich nastolatek. Na tyle im się to udawało, że prasa zaczęła podejrzewać obie siostry o uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Na wielkich galach wszyscy patrzyli na wygląd aktorek, komentując, że są zbyt chude i nie wyglądają na swój wiek.

Mary-Kate w 2004 roku przyznała się zresztą do anoreksji, jednak to nie uciszyło plotek o zażywaniu narkotyków. Co więcej, podejrzewano, że właśnie ona doprowadziła do śmierci aktora Heatha Ledgera. Według nieoficjalnych informacji, para miała romans, a gdy Olsen zdecydowała się rozstać, Ledger wpadł w głęboką depresję, w wyniku czego zażył śmiertelną dawkę.

Mary-Kate stanowczo wszystkiemu zaprzecza i twierdzi, że byli tylko przyjaciółmi, jednak nieoficjalnie policja ustaliła, że gosposia aktora, która znalazła jego ciało, najpierw zadzwoniła do Olsen, a dopiero potem na policję. Sprawa ta została umorzona.

Ashley i Mary-Kate Olsen, 2008 rok

Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, siostry Olsen
Fot. EAST NEWS

W ostatnich latach Mary-Kate i Ashley udzielają się wyłącznie w tematach związanych z modą i ich marką The Row, a o życiu prywatnym sióstr wiadomo niewiele. Zapewne tak by zostało, gdyby nie skandaliczny rozwód Mary-Kate Olsen i Oliviera Sarkozy, brata byłego prezydenta Francji.

Byli małżonkowie zaczęli spotykać się w 2012 roku, ale ze względu na różnicę statusu i wieku, nikt nie dawał im szans. W 2015 roku byli już po ślubie, jednak jak twierdzą różni informatorzy, w ich związku od początku nie brakowało skandali i awantur, dlatego rozstanie było jedynie kwestią czasu.

Jak donoszą media, para nie rozstała się polubownie. Sarkozy naruszył warunki umowy przedślubnej, eksmitując Olsen z ich wspólnego mieszkania. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Obecnie siostry Olsen mają 34 lata, ale fani zgodnie twierdzą, że wyglądają na starsze. Jak ułożyło się życie popularnych bliźniaczek i czym się dziś zajmują? Zobaczcie nasze wideo. 

Ashley i Mary-Kate Olsen, 2019 rok

Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, siostry Olsen
Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Mary-Kate i Ashley Olsen, film „Czy to ty, czy to ja?”

Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, siostry Olsen
Fot. Mat. Prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.