VIVA! VIDEO

Zadbaj o siebie z przyjemnością! Dyson dla ciebie

Pozwól sobie zwolnić tempo...

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 marca 2021 12:18

Praca, dzieci, sprzątanie, gotowanie, spacer z psem, meeting na Zoomie... Często żyjemy w tempie, które nie pozwala znaleźć nawet chwili dla siebie. A gdyby tak zwolnić? Pozwolić sobie na leniwy poranek, wypić spokojnie kawę, szykować się bez pośpiechu, spotkać z dawno niewidzianą przyjaciółką... Zbliżający się Dzień Kobiet to dobra okazja, żeby przemyśleć swój plan dnia i znaleźć w nim czas na drobne przyjemności. Pozwól sobie na odrobinę luzu i nieskrępowanej przyjemności.

Oczywiście 8 marca to tylko pretekst. Pamiętaj, żeby szukać czasu dla siebie każdego dnia. Nawet jeśli tym momentem celebracji i chwili z własnymi myślami będzie jeden ze stałych punktów napiętego poranka... Marka Dyson zadbała, żeby dbanie o siebie dawało prawdziwą przyjemność i nie kojarzyło się z przykrym obowiązkiem. Innowacyjne technologie sprawią, że ułożysz idealną fryzurę szybciej i bez szkody dla włosów (dzięki kontrolowanej temperaturze i krótkiemu czasowi ekspozycji na ciepło).

Wolisz niezawodną suszarkę czy supernowoczesne urządzenie do stylizacji? Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet i ciesz się przyjemniejszymi porankami przez cały rok!

Suszarka Dyson Supersonic

Suszarka Dyson Supersonic jest cicha, wykonuje swoje zadanie błyskawicznie, a do tego doskonale leży w drobnej kobiecej dłoni, jednak jej zalety na tym się nie kończą. Najważniejsze jest to, że inteligentnie kontroluje temperaturę wydmuchiwanego powietrza – mierzy ją aż 40 razy na sekundę! Po co to wszystko? Po to, by dobrać ją optymalnie, a dzięki temu ochronić pasma przed zniszczeniem i zapewnić im piękny połysk.

suszarka dyson
Fot. Mat.prasowe

Warto zwrócić uwagę także na opatentowaną przez markę Dyson technologię Air Multiplier, która trochę przypomina czary: sprawia, że objętość powietrza wydmuchiwanego przez suszarkę jest 3-krotnie większa niż ta, która dostaje się do silnika. Dzięki temu można wysuszyć i wymodelować włosy wyjątkowo szybko bez potrzeby ich przegrzewania. I jeszcze jedno: w tym sezonie suszarka jest dostępna także w pięknym, głębokim odcieniu czerwieni.

Suszarka Dyson Supersonic, cena: 1699 zł

Styler Dyson Airwrap

Styler Dyson Airwrap to fantastyczny pomysł na prezent dla kobiety, która lubi zmieniać uczesanie i zawsze chce wyglądać perfekcyjnie. Pozwala układać włosy na wiele różnych sposobów (loki, fale, proste pasma itd.) oraz dodawać im objętości, wykorzystując jedynie ciepłe powietrze, którego temperatura jest kontrolowana 40 razy na sekundę.

prezenty-na-walentynki-dyson
Fot. Mat.prasowe

To wielofunkcyjne urządzenie wykorzystuje zjawisko aerodynamiczne nazywane efektem Coandy. Oznacza to, że dzięki efektowi przepływu powietrza, samo przyciąga do siebie pasmo włosów i zakręca je wokół końcówki urządzenia. Włosy układają się równo, nie są narażone na zbyt wysoką temperaturę, a efekt stylizacji jest bardzo naturalny: niezależnie od wybranej przez użytkowniczkę fryzury zawsze wyglądają zdrowo, pięknie i zachowują idealną sprężystość.

Styler Dyson Airwrap, cena: 2199 zł

Prostownica Dyson Corrale + akcesoria

Dyson Corrale to nie jest zwykła prostownica. Jako jedyne urządzenie tego rodzaju ma elastyczne płytki na mikrozawiasach, które zbierają włosy w taki sposób, by przy każdym pociągnięciu równomiernie zaaplikować ciepło i napięcie na wszystkie pasma. Efekt: o połowę mniej uszkodzeń. Kosmyki są perfekcyjnie wygładzone, nie łamią się i nie puszą. Podobnie jak suszarka Dyson Supersonic i styler Dyson Airwrap, prostownica Dyson Corrale inteligentnie dobiera temperaturę płytek: zintegrowany system czujników reguluje ją aż 100 razy na sekundę!

prezenty-na-walentynki-dyson
Fot. Mat.prasowe

Warto dodać, że dzięki zaawansowanej baterii litowo-jonowej urządzenie może pracować bezprzewodowo nawet pół godziny, a to oznacza, że prostownica Dyson Corrale to idealny prezent dla kobiety, która lubi pięknie wyglądać także w podróży. Wiadomość, która z pewnością ucieszy obdarowaną: funkcja trybu samolotowego sprawia, że prostownicę można zabrać do bagażu podręcznego. Prostownica dostępna jest teraz w zestawie z dwiema szczotkami. W komplecie magnetyczny kabel ładujący 360° oraz stacja ładująca i termoochronne etui podróżne.

Prostownica Dyson Corrale, cena: 2099 zł

Materiał powstał z udziałem marki Dyson.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.