STYL ŻYCIA

W HOTELU COLUMNA MEDICA można odnaleźć spokój dla ciała i ducha. Warsztaty z Agnieszką Maciąg

Artykuł sponsorowany 24 lipca 2017 16:45

 

W HOTELU COLUMNA MEDICA można odnaleźć spokój dla ciała i ducha. Przekonały się o tym uczestniczki warsztatów z Agnieszką Maciąg i naturopatką Anną Ras-Menet. Weekend upłynął na wyjątkowych zajęciach jogi, medytacji, szczerych rozmowach.

 

Zobacz też: Zadbaj nie tylko o swoje ciało, ale również o duszę. „Joga wieczorna dla każdego’’ Agnieszki Maciąg już w sprzedaży

 

Panie miały też wykład o kosmetykach naturalnych i organicznych Naturativ, poprowadzony przez Panie Magdalenę Hajduk - właścicielkę marki NATURATIV i Renatę Piotrowską - Szefa Badań i Rozwoju z firmy NATURATIV. Prowadzące przygotowały dla wszystkich uczestniczek „naturalny butik’’ z kremami, balsami i olejkami. Uczestniczki mogły przetestować wszystkie kosmetyki wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Kosmetyki tworzone są według rozpoznawalnych na całym świecie zasad certyfikacji NaTrue. Dzięki temu można być pewnym, że trzyma się w ręku produkt prawdziwie naturalny.

 

Informacje o następnych warsztatach na www.urodazycia.pl.

 

Przeczytaj też: Agnieszka Maciąg i Robert Wolański - 20 lat razem. Historia niezwykłej, choć czasem trudnej miłości

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.