Vera Wang początki w świecie mody
Fot. INSTAGRAM: @verawanggang
ZE ŚWIATA URODY

Vera Wang to 70-letnia projektantka! Wygląda jakby wciąż miała 20 lat!

Ma tak niesamowite geny czy to sekret odpowiedniej pielęgnacji?

Marta Baran 13 maja 2020 10:00
Vera Wang początki w świecie mody
Fot. INSTAGRAM: @verawanggang

Cała tajemnica w kobiecym pięknie tkwi w odpowiednich rytuałach, a dowodem na to jest 70-letnia Vera Wang. Projektantka zupełnie nie wygląda na swój wiek. Ostatnio w mediach pokazała zdjęcie z córkami i aż trudno uwierzyć, że jest ich matką! Koniecznie zobaczcie zdjęcia i zwróćcie uwagę na tą niesamowitą figurę.

Co jeść, aby wyglądać młodo?

W czerwcu Vera skończy 71 lat i mamy wrażenie, że jej czas się zatrzymał. Na zdjęciach odważnie pokazuje się w krótkich topach i nie ma problemu z odsłanianiem nóg. Jej figura jest fenomenalna. Projektantka ma cudowną figurę i widać, że dużo ćwiczy i pracuje nad swoim ciałem. W wywiadzie dla magazynu Harper's Bazaar zdradziła, że stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Sypia po 7-8 godzin, a w sypialni utrzymuje niską temperaturę nawet do zera stopni. Jej dzień rozpoczyna się od zdrowego śniadania w łóżku, na które zazwyczaj jada jogurt ze świeżymi owocami lub jajka z kiełbasą z kurczaka. W niedzielę pozwala sobie na prawdziwy rarytas - często jest to łosoś z ciemny pieczywem i cytryną. W porze lunchu sięga po sushi z brązowym ryżem i warzywami, chińskie brokuły gotowane na parze z chudym kurczakiem i ryżem albo sałatkę z karczochami. Jak przyznała, nie przepada za jedzeniem, ale musi karmić mózg.

Ponoć Vera nigdy nie miała problemów z tyciem i w młodości często sięgała po niezdrowe przekąski. Z czasem zmieniła swoje przyzwyczajenia i stara się sięgać wyłącznie po pełnowartościowe produkty. Codziennie nawadnia swój organizm, a ostatni posiłek spożywa o 19.30 - zazwyczaj jest to tatar.

Jak wygląda codzienność projektantki mody?

Projektantka prowadzi aktywny tryb życia i nie zwalnia nawet podczas kwarantanny. Wspólnie ze swoim zespołem pracuje nad nową kolekcją i nie ma czasu na lenistwo. Jak można zauważyć na jej Instagramie, pasjonuje się modą, skończyła historię sztuki, pracowała w Vogue, a także została projektantką w Ralpha Laurena. Obecnie zajmuje się swoją firmą, a świat mody podbiła projektując suknie ślubne dla gwiazd Hollywood. Na jej fotografiach można zauważyć, że robi to, co lubi i nie zwalnia przy tym nawet na moment. Na Instagramie pokazuje swoje projekty, a także dzieli się zdjęciami z bliskimi. Z okazji Dnia Matki zapozowała ze swoimi córkami - wszystkie wyglądają jakby miały po 20 lat. A według Was Vera Wang wygląda na swój wiek?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VERA WANG (@verawanggang)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VERA WANG (@verawanggang)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VERA WANG (@verawanggang)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VERA WANG (@verawanggang)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VERA WANG (@verawanggang)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.