tantouring nowy trend w makijażu
Fot. instagram.com/@kimkardashian
ZE ŚWIATA URODY

Zapomnij o brązerze! Tantouring to najgorętszy trend w makijażu

Na czym polega ta technika?

Aleksandra Charzewska 1 października 2018 20:45
tantouring nowy trend w makijażu
Fot. instagram.com/@kimkardashian

Kim Kardashian to niekwestionowana królowa konturowania! Właśnie ona spopularyzowała tę technikę i teraz żaden makijaż nie może się bez niej obyć, a cały Instagram niemalże natychmiast oszalał na jej punkcie. Brązer, rozświetlacz i korektor to podstawowe kosmetyki w każdej współczesnej kosmetyczce.  Od teraz nie musisz ich używać codziennie. Wystarczy, że spróbujesz… tantouringu!

Czym jest tantouring?

Tantouring polega na konturowaniu twarzy produktami... samoopalającymi! Taki efekt utrzymuje się nawet do kilkunastu dni i gdy się na niego zdecydujesz, możesz całkowicie odpuścić sobie codzienne używanie brązera lub ograniczyć jego rolę jedynie do delikatnych poprawek. W zależności od tego, jaki efekt lubisz, możesz regulować ilość produktu brązującego, a także odpowiednio dobrać go do swojej karnacji.

Przyznajemy, że codzienne konturowanie może być męczące! Tantouring to świetne rozwiązanie, jednak zanim się na nie zdecydujesz pamiętaj, że ta technika wymaga wiele wprawy. Musisz wybrać odpowiedni kosmetyk i nałożyć go zdecydowanymi ruchami, a potem dokładnie rozetrzeć. Jakikolwiek błąd ciężko będzie później skorygować.  

Kim Kardashian włosy
Fot. instagram.com/makeupbymario
Selfie Kim Kardashian
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.