Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Wyjątkowe Day Spa w Łodzi!

Nowoczesność, klasa, elegancja, a jednocześnie przytulność wnętrz oraz swobodna, naturalna atmosfera – to wszystko i o wiele więcej oferuje GoodTime DaySpa.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 15 maja 2024 12:50
Fot. mat. prasowe

GoodTime to kultowe miejsce na mapie Łodzi, w którym specjaliści dbają o wielowymiarowe piękno od prawie 15 lat. Marka powstała z pasji, odwagi i kobiecej siły.

Teraz już nie musisz wyjeżdżać na koniec świata, aby skorzystać z relaksu i luksusu. Stylowy pałacyk w sercu miasta to wyjątkowe miejsce, stworzone z potrzeby dbania o piękno. Klimatyczne, stylowe wnętrza już od progu witają spokojną, komfortową atmosferą, a serdeczny uśmiech recepcjonistek sprawia, że każdy może się tu poczuć swobodnie. Na Gości czeka wykwalifikowana kadra, która stale rozwijają umiejętności kosmetologów oraz terapeutów. W GoodTime pracują osoby kompetentne, pełne pasji, dyskretne, pełne wrażliwości i empatii, podchodzące do każdego z klientów w sposób indywidualny. 

Fot. mat. prasowe

DaySpa oferuje szeroki wachlarz zabiegów na twarz oraz ciało

Spa składa się z kilku stref: neokosmetologii, masażu, strefy relaksu oraz pielęgnacji dłoni i stóp.

Strefa Neokosmetologii to wiele skutecznych technologii oczyszczających, nawilżających, odmładzających, wyszczuplających oraz ujędrniających. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu kosmetologów GoodTime specjalizuje się w terapiach łączonych na twarz i ciało, które pozwalają na lepszy, szybszy i bardziej trwały efekt zabiegowy. DaySpa wyposażone jest w nowoczesne, sprawdzone i skuteczne urządzenia, które uzupełniane są zgodnie z najnowszymi trendami. Ogromnym zainteresowaniem w pielęgnacji twarzy cieszy się masaż kobido – liftingujący japoński masaż, który ma wielu wiernych wielbicieli. W GoodTime można skorzystać z tego masażu w dwóch wersjach.

Do dyspozycji gości jest także strefa masażu, gdzie można się zrelaksować, rozluźnić ciało i zaopiekować sobą.

Strefa masażu oferuje pokoje do masażu indywidulanego lub przygotowane do spędzenia czasu we dwoje. Menu zabiegowe obejmuje masaże i rytuały relaksacyjne, które pozwalają na ucieczkę od codziennego stresu oraz na chwile zapomnienia. Dotyk ciepłych dłoni, ciepłe światło świec, gama różnorodnych produktów i zapachów to niezwykłe ukojenie dla zmysłów. W GoodTime można skorzystać z wyjątkowego masażu Lomi Lomi Nui. Jest to hawajski masaż kochających, troskliwych rąk w duchu ALOHA, podróż do głębokiego odprężenia i harmonii. Masaż Lomi Lomi Nui to wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostaje w pamięci.

Fot. mat. prasowe

Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów w spa jest połączenie masażu ciała z masażem twarzy – jest to Rytuał Premium, który pozwala na holistyczne poczucie błogości i głębokiego relaksu.

Po zabiegach na ciało można skorzystać ze strefy relaksu, gdzie czeka słodki poczęstunek oraz kawa, i herbata. 

Oferta Strefy dłoni i stóp, poza standardowymi zabiegmi manicure i pedicure. Dodatkowo można skorzystać z zabiegów odmładzających, takie jak podczerwień, fala radiowa czy koktajl multiwitaminowy podawany podskórnie.

Fot. mat. prasowe

W GoodTime DaySpa każdy znajdzie swoją ulubioną strefę i ukoi zmysły, a profesjonalna kadra dobierze zabiegi w taki sposób, aby uzyskać pożądane efekty zarówno dla ciała jak i ducha. 

Więcej na www.goodtimedayspa.pl/.

Materiał promocyjny GoodTime DaySpa.

TAGI #Spa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.