VIVA! VIDEO

Wyjątkowa współpraca Agnieszki Grochowskiej i YOPE!  

Czy wy też kochacie tę ekologiczną markę?

Katarzyna Brzeg-Wieluńska 13 marca 2018 15:23
Materiał partnera

Kiedy twórcy YOPE dowiedzieli się, że Agnieszka Grochowska, aktorka i osoba, którą cenią, używa na co dzień kosmetyków ich marki, uznali, że najwyższy czas spełnić kolejne marzenie. Postanowili nagrać film o świecie, filozofii i produktach YOPE. Niedawno odbyła się premiera tej niezwykłej kampanii! W roli głównej oczywiście wystąpiła słynna aktorka, a prywatnie wielka fanka YOPE. Efekt? Po prostu musicie to zobaczyć!

 

Filozofia YOPE

Agnieszkę  Grochowską najpierw zachwyciły nieoczywiste kompozycje zapachowe, proste receptury zawierające ponad 90% składników naturalnych i zabawne grafiki na etykietach produktów. Postanowiła spróbować i w świecie YOPE odnalazła wszystko, to co ceni najbardziej: naturalność, łagodność, skuteczność, oryginalność i świadomość ekologiczną. Podczas jednej z prywatnych rozmów opowiedziała o swoim odkryciu znajomej. Tak się składa, że była nią Karolina Kuklińska-Kosowicz, współautorka konceptu YOPE. Przypadek? Raczej przeznaczenie! Za YOPE stoi nie tylko Karolina, ale i jej mąż, Paweł Kosowicz.   Pomysł na markę wziął się z... życia - Karolina i Paweł szukali dla swojej rodziny naturalnych i wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Na rynku nie znaleźli ani kosmetyków, ani środków czystości, które spełniły ich oczekiwania. Więc wzięli sprawy (dosłownie!) w swoje ręce i postanowili stworzyć własną markę. I udało się!

agnieszka_grochowska_yope
Fot. Mat.promocyjne

 

 

Paweł Kosowicz: Na samym początku YOPE, kiedy dopiero myśleliśmy o stworzeniu własnej marki kosmetycznej, ktoś zadał nam pytanie, jaka znana osoba mogłaby ją utożsamiać. Nie było wówczas mowy o jakiekolwiek współpracy, więc w tym abstrakcyjnym ćwiczeniu mogliśmy pomyśleć o jakiejkolwiek osobie na świecie. I wtedy właśnie pierwszy raz skojarzyliśmy YOPE z Agnieszką Grochowską. Kobietą piękną i prawdziwą, a do tego wspaniałą aktorką.

 

Kiedy okazało się, że Agnieszka bardzo lubi YOPE i na dodatek zgodziła się o tym opowiedzieć przed kamerami, było to dla nas jak spełnienie marzeń! - mówi Paweł Kosowicz. 

 

Karolina Kuklińska-Kosowicz: Dla mnie ważne jest, że znam Agnieszkę osobiście. Bardzo ją cenię za naturalność, inteligencję i za to, że nie podąża ślepo za trendami. Dla nas ważni są ludzie, którzy żyją w zgodzie ze sobą oraz robią to, co kochają.

yope_agnieszka_grochowska
Fot. Mat.promocyjne

 

Naturalny skład kosmetyków YOPE

Tworząc produkty YOPE Karolina szuka nieoczywistych zapachów, które kojarzą się z przyjemnością, dzieciństwem, podróżami. W kosmetykach marki każdy znajdzie zapach, który nie pozostawi go obojętnym - kompozycje są wyraziste i intrygujące. To właśnie zapachy z przeszłości oczarowały Agnieszkę! Werbena, Kadzidłowiec z rozmarynem, Herbata z miętą, Geranium... Tak pachniała toaletka jej ukochanej babci, której szuflady wypełniały aromatyczne mydła i płyny. Karolina i Agnieszka zrozumiały się bez słów. To musiało się skończyć współpracą! Ulubiony produkt aktorki? Wszystkie środki czystości, które pachną zieloną herbatą, mydła do rąk dla dzieci, świece. Co więcej, YOPE to nie tylko pięknie zapachy, ale i w 90% naturalne składniki najwyższej jakości. W ich składzie znajdziemy dobroczynne masła i oleje roślinne, naturalne substancje myjące oraz wyjątkowo cenne naturalne ekstrakty. W kosmetykach YOPE nie ma potencjalnie niebezpiecznych dla skóry składników, dzięki czemu są delikatne dla skóry – pielęgnują ją i rozpieszczają. 

 

yope_agnieszka_grochowska
Fot. Mat.promocyjne

 

W ofercie YOPE są kosmetyki do pielęgnacji ciała, dla dzieci, a także ekologiczne środki czystości i delikatna dla dłoni linia kuchenna. YOPE dba o cały dom i o jego domowników. Cała gama jest nie tylko  bardzo skuteczna, ale i przyjazna dla otoczenia.

YOPE to zwykłe produkty tworzone według zupełnie nowych reguł!

 

Materiał powstał we współpracy z marką YOPE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.