test-zestawu-phillipsa
Fot. materiały redakcji
VIVA! Tylko u nas

Tak właśnie powinna wyglądać domowa pielęgnacja. Zestaw Philips Beauty Set 9000 przetestowany!

Depilacja, masaż czy pedicure? A czemu nie wszystko naraz? Nasza redaktorka przetestowała nową propozycję marki Phillips

Artykuł sponsorowany 12 czerwca 2022 15:53
test-zestawu-phillipsa
Fot. materiały redakcji

Beauty Set Philips 9000 to coś, czego szukałam od dawna - zestaw do kompleksowej depilacji i pielęgnacji całego ciała w jednym pudełku! Nie trzeba na własną rękę kompletować potrzebnych akcesoriów, bo ktoś zrobił to za nas. To oszczędność czasu i pieniędzy! Dzięki uprzejmości marki Phillips, miałam możliwość przetestować nowy zestaw 10w1. Jesteście ciekawe efektów? Zapraszam do lektury!

test-zestawu-phillipsa
Fot. materiały redakcji

Zacznijmy od depilacji. Głowica goląca z nasadką to świetny sposób na szybkie usunięcie włosków na wszystkich częściach ciała, bez podrażnień skóry. Foliowa warstwa goląca dostosowuje się do kształtu ciała, sprawiając, że golenie jest bardzo dokładne. Trymer z bikini z nasadką jest idealny do zastosowania na delikatnych obszarach ciała. Bezboleśnie, łatwo, bezpiecznie oraz dokładnie, a to wszystko dzięki wyjątkowo małej nasadce.

test-zestawu-phillipsa
Fot. materiały redakcji

Nasadka do obszarów delikatnych zaprojektowana została do użycia w najbardziej wrażliwych miejscach, takich jak pachy, twarz oraz okolice bikini. Odpowiednio wyprofilowany kształt sprawia, że depilacja jest dokładniejsza i delikatniejsza. Większość kobiet napina skórę podczas depilacji przy pomocy rąk. Nasadka napinająca skórę nas w tym wyręcza! W efekcie depilacja jest dużo prostsza i przyjemniejsza.

test-zestawu-phillipsa
Fot. materiały redakcji

Przejdźmy do masażu. Końcówka do masażu zapewnia cudowne odprężenie podczas zabiegu, umożliwiając uzyskanie promiennie wyglądającej skóry. Elektryczny pilnik? A czemu nie! To fantastyczne urządzenie umożliwia efektywne usuwanie martwego naskórka i zgrubień z powierzchni stóp. Precyzyjne zabiegi, na mokro i sucho, mogą być wykonane nawet w trudno dostępnych miejscach dzięki wąskiej krawędzi i technologii rotacyjnej.

Kolejnym hitem w zestawie jest szczoteczka złuszczająca skórę. Jeśli używa się jej regularnie, skóra staje się delikatniejsza i silniejsza oraz poprawione zostaje krążenie krwi. Hipoalergiczne włoski delikatnie usuwają martwy naskórek. Robią to dużo dokładniej niż zabieg manualny.

test-zestawu-phillipsa
Fot. materiały redakcji

Trymer do ciała i twarzy pozwala na szybkie wyrównywanie kapryśnych włosków. Narzędzie do pielęgnacji pozwalające szybko i łatwo usunąć nawet najkrótsze włosy z ciała i twarzy. W zestawie znajduje się również pęseta do precyzyjnego usuwania pojedynczych włosków. Dzięki niej nie umknie ci żaden szczegół! Wszystkie te urządzenia można przechowywać w dodanym do zestawu eleganckim srebrzystym etui.

Beauty Set Philips 9000 nie zawodzi! Perfekcyjnie zadbana i gładka skóra? Tylko z nowym zestawem marki Phillips!

Materiał powstał z udziałem marki Phillips

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.