oslo-skin-lab
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Pielęgnuje skórę od wewnątrz. Gwiazdy się z nim nie rozstają!

Jedna saszetka Oslo Skin Lab dziennie wystarczy, żeby cieszyć się piękną i promienną skórą

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 20 października 2021 10:41
oslo-skin-lab
Fot. materiały prasowe

Ten produkt pokochały największe polskie gwiazdy. Marka skanowała komputerowo ich skórę, aby na bieżąco mierzyć rezultaty jego działania. Efekt widać gołym okiem. Jego skuteczność potwierdzają też opinie klientów i badania naukowców.

Gwiazdy stosują The Solution™ Beauty Collagen

Mowa o The Solution™ Beauty Collagen od skandynawskiej marki Oslo Skin Lab. Bardzo chwali go wiele polskich gwiazd.

Kasia Sokołowska dodaje The Solution™ do codziennie do porannej kawy. Kochane, kieruję tego posta do kobiet w każdym wieku, nie tylko tych po 40-stce. Naturalny kolagen tracimy już po 25. roku życia! [...] Czas płynie i musimy wspierać skórę od środka, bo to najlepsza inwestycja urodowa, by jak najdłużej zachować piękną i promienną skórę – przekonuje.

Anna Dec stosuje produkt regularnie od kilku miesięcy. Kondycja skóry dziennikarki została zmierzona komputerowo przed i po 2,5 miesiącach stosowania produktu, co ułatwiło śledzenie osiąganych postępów. W tym czasie zrezygnowała z zaawansowanej pielęgnacji pod okiem jej zaufanych kosmetologów. Ograniczyła się tylko do tej domowej, standardowej, którą stosowała także wcześniej. Wyniki skanu zaskoczyły ją samą.

Na drugim skanie widać było, że zmarszczki wokół oka po lewej stronie, na której najczęściej zasypiam, zredukowały się o 15%. Drugi skan pokazał mi też, że »prawdziwy wiek skóry« jest niższy o 3 lata. Oczywiście nie chodzi mi o to, by wyglądać jak najmłodziej. Uwielbiam kobiecą dojrzałość i szanuję upływ czasu. Dla mnie ważne jest, by skóra była w możliwie jak najlepszej kondycji i by starzała się godnie – podkreśla.

Produkt cieszy się dużym zainteresowaniem także w innych krajach i zyskał wiele prestiżowych nominacji. W czeskim Harper’s BAZAAR zdobył nagrodę dla najlepszego przeciwstarzeniowego suplementu diety.

Piękna skóra zaczyna się od wewnątrz

The Solution™ zawiera tylko jeden składnik: hydrolizowany kolagen typu 1 o nazwie Verisol®. Nie ma więc żadnych dodatków, tłuszczy i węglowodanów.

Młoda skóra może zawierać do 80% kolagenu. Od około 25. roku życia jego ilość w skórze zaczyna spadać o około 1-2% rocznie. Skóra traci swoją elastyczność i zaczynają powstawać zmarszczki. Jedna saszetka proszku The Solution™ dziennie pielęgnuje od wewnątrz całą skórę twarzy i ciała. Regularnie stosowany produkt widocznie poprawia wygląd powierzchni skóry, a także zwiększa jej elastyczność. A to nie koniec zalet, bo wygładza on także drobne linie i zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Będzie również pomocny w walce z cellulitem.

Badania mówią same za siebie

Jego pozytywne działanie potwierdzili naukowcy. Verisol®, czyli kolagen użyty w produkcie The Solution™, został poddany bardzo dokładnym badaniom klinicznym, wykonanym przy zastosowaniu podwójnej ślepej próby i kontrolowanym placebo.

oslo-skin-lab
Fot. materiały prasowe

W 2014 roku opublikowano wyniki jednego z nich. Kobiety przez osiem tygodni przyjmowały 2,5 grama kolagenu Verisol® lub placebo. Okazało się, że u pań, które dostały kolagen, głębokość zmarszczek zmniejszyła się średnio o 20,1%. W innym, przeprowadzonym rok wcześniej badaniu wykazano zaś, że peptydy kolagenowe Verisol® zwiększają elastyczność skóry nawet o 15%. Do uzyskania takiego efektu wystarczą już cztery tygodnie regularnego stosowania. Co ciekawe, po sześciu miesiącach następuje znaczna remisja cellulitu. Marka Oslo Skin Lab regularnie wykonuje też skany skóry "przed i po", które potwierdzają pozytywne działanie produktu.

Bo liczy się nasza wygoda

Nie każda z nas ma czas pielęgnacyjne rytuały. Naniesienie kremu na całe ciało zajmuje kilka długich minut. The Solution™ wystarczy raz dziennie zmieszać z dowolną potrawą lub napojem (proszek ma neutralny smak i zapach). 28 dziennych porcji pakowanych jest w wygodne saszetki.

Produkt możemy kupić w sklepie online marki Oslo Skin Lab w dwóch wariantach - pojedynczego zakupu i członkostwa. To drugie rozwiązanie da nam 30% rabat i bezpłatną dostawę. Nowe opakowanie dotrze prosto pod nasze drzwi co 4 tygodnie. Nie musimy nawet ponawiać zamówienia, a z członkostwa możemy w każdej chwili zrezygnować.

Marka Oslo Skin Lab przygotowała specjalną ofertę dla czytelników Vivy. To aż 50% zniżki na pierwsze opakowanie w programie członkowskim. Kod rabatowy to VIVAURODA. Produkt dostępny wyłącznie na www.osloskinlab.pl

Materiał powstał z udziałem marki Oslo Skin Lab.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.