nuskin-blemish-serum
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Czysta skóra pozbawiona niedoskonałości. Z tym serum to możliwe!

ageLOC® LumiSpa Blemish Serum, nowość marki Nu Skin, to nowy gracz na rynku. Zobacz, co potrafi!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 28 kwietnia 2023 11:11
nuskin-blemish-serum
Fot. materiały prasowe

Tradycyjne kosmetyki coraz częściej łączą się z zaawansowaną technologią, która potrafi przynieść doskonałe efekty. Mówiąc o zaawansowanej technologii, mamy na myśli nie tylko urządzenia do pielęgnacji twarzy, ale również składy kosmetyków, bo to właśnie one coraz częściej zaskakują. Pozyskiwane niecodziennymi metodami i z różnych źródeł składniki przynoszą korzyści, o jakich wcześniej mogłaś tylko marzyć.

Jedna z ostatnich nowości kosmetycznych doskonale oddaje tę myśl. ageLOC® LumiSpa Blemish Serum to nowy wymiar zintegrowanej technologicznie pielęgnacji.

ageLOC® LumiSpa Blemish Serum

To nie kolejne serum, które rozbudzi nadzieje, a ostatecznie jednak rozczaruje. Dzięki wyselekcjonowanym przez ekspertów NuSkin składnikom, działa wielokierunkowo. Jest w stanie poradzić sobie z uciążliwymi niedoskonałościami poprzez kontrolowanie występowania zaskórników i wyprysków na skórze oraz oczyszczanie porów, które zapobiega powstawaniu nowych.

[IMG:669913]

Kluczowym składnikiem ageLOC® LumiSpa Blemish Serum jest kwas salicylowy (beta-hydroksykwas) i to właśnie on w dużej mierze odpowiada za poprawę wyglądu cery. Rozpuszcza się on tylko w olejach, a więc jest w stanie przedostać się przez te naturalnie występujące na skórze. Dzięki niemu serum działa złuszczająco i wspiera odnowę komórkową. To z kolei przekłada się na ograniczenie widoczności wyprysków, zaskórników oraz oczyszczenie porów, które również stają się mniej widoczne. Za działanie redukujące wydzielanie sebum w produktach odpowiada natomiast pochodna kwasu azelainowego.

ageLOC® LumiSpa Blemish Serum ma w składzie również komponenty łagodzące, m.in. srebro. Współdziała z kwasem salicylowym, oczyszczając pory, ale jednocześnie łagodzi skórę, ograniczając wystąpienie podrażnień. Srebro wpływa też na kolor serum – dzięki niemu jest ono szare. Dodatkowe ukojenie i złagodzenie zapewnia z kolei wyciąg z noni, pozyskiwany z upraw w kontrolowanym środowisku (CEA).

Oprócz redukowania niedoskonałości, ageLOC® LumiSpa Blemish Serum działa na widoczne oznaki starzenia się skóry u źródła. Wszystko za sprawą unikalnej mieszanki składników ageLOC®, która pomaga jej zachować młody wygląd.

Jak stosować to serum?

nuskin
Fot. materiały prasowe

Serum nałóż bezpośrednio po oczyszczeniu skóry na osuszoną powierzchnię. Wystarczy niewielka ilość, by pokryć cienką warstwą całą twarz. Po jego wchłonięciu się użyj kolejnego produktu, np. nawilżającego. ageLOC® Blemish Serum należy aplikować dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

Aby uzyskać optymalne efekty, warto połączyć je z urządzeniem ageLOC® LumiSpa iO oraz ageLOC® LumiSpa Activating Cleanser Blemish Prone Skin – preparatem oczyszczającym, dedykowanym skórze z niedoskonałościami.

Nowoczesna pielęgnacja w zaciszu własnej łazienki

Głowica ageLOC® LumiSpa iO potrafi perfekcyjnie oczyścić skórę, usunąć pozostałości makijażu, zabrudzeń, oleju i codziennych zanieczyszczeń oraz wspomaga odnowę komórkową. Zadaniem urządzenia jest:

  •     dokładne oczyszczanie i odświeżenie cery
  •     nadanie skórze miękkości oraz gładkości
  •     zapewnienie cerze promiennego wyglądu
  •     zmniejszenie widoczności porów
  •     zniwelowanie niedoskonałości

nuskin
Fot. materiały prasowe

Urządzenie ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu możemy zabrać je w każdą podróż. Posiada też trzy typy silikonowych głowic: delikatną, standardową oraz twardą. Zostały one opracowane z myślą o różnych typach skóry, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dopasować je do własnych preferencji. Delikatna głowica będzie najbardziej odpowiednia dla osób z cerą wrażliwą lub skłonną do podrażnień, ponieważ działa najłagodniej. Twarda zapewni natomiast mocniejsze oczyszczenie, więc poradzi sobie z problemami cery tłustej lub bardziej odpornej.

Urządzenie posiada również specjalne czujniki, które informują o zbyt mocnej sile nacisku do twarzy podczas użytkowania oraz o tym, kiedy daną głowicę ze względów higienicznych należy wymienić na nową.

Jak stosować urządzenie ageLOC® LumiSpa iO?

nuskin
Fot. materiały prasowe

Używaj urządzenia dwa razy dziennie, jako pierwszego kroku porannej i wieczornej rutyny pielęgnacyjnej. Najpierw zmocz twarz letnią wodą, a następnie nałóż na dłoń większą niż migdał ilość preparatu ageLOC® LumiSpa Activating Cleanser. Rozprowadź produkt dokładnie na całej twarzy i uruchom urządzenie, które w ciągu dwóch minut dokładnie oczyszcza skórę.

Monitoruj efekty

To nie lada gratka dla fanów inteligentnych zabiegów pielęgnacyjnych! Dzięki połączeniu urządzenia z aplikacją NuSkin Vera App zyskasz dostęp do funkcji, które sprawią, że dbanie o skórę stanie się bardziej intuicyjne i skuteczniejsze. Monitoruj efekty, testuj funkcje i sprawdzaj, co najlepiej odpowiada potrzebom twojej skóry.

Jak to możliwe? ageLOC® LumiSpa iO może łączyć się z aplikacją za sprawą Bluetooth. Dzięki temu w twoim telefonie pojawiają się spersonalizowane wskazówki dotyczące siły nacisku i szybkości ruchów tego urządzenia. Vera App przekazuje także rekomendacje dotyczące produktów, które pomogą osiągnąć zamierzone cele. Z jej pomocą możesz stale monitorować poprawę stanu własnej skóry – na Osi Czasu Selfie łatwo zobaczyć, jak twoja cera zmieniała się na przestrzeni dni, tygodni i miesięcy.

Brzmi dobrze? My jesteśmy na tak!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.