Przeczytajcie, dlaczego są tak wyjątkowe!

Marta Cieplak 8 stycznia 2019 11:45

Do działu urody codziennie przychodzi kilka, a nawet kilkanaście paczek z przesyłkami kosmetycznymi. Pojawiają się u nas właściwie wszystkie nowości, które trafiają na rynek. Każdą z nich testujemy, sprawdzamy czy spełnia obietnice (te podane w dossier prasowym), czy ma przyjemny zapach, miłą konsystencję. I zawsze mamy swoich ulubieńców. Chcecie poznać hit tego miesiąca? Oto on! 

1/6
miód
Copyright @adobe.stock.com
1/6

Przesyłka od Bielendy od razu mnie zachwyciła, bo uwielbiam miód Manuka – często zjadam go łyżeczką prosto ze słoika:-) Dlatego już sama nazwa Manuka Honey Nutrition była dla mnie jak obietnica czegoś wspaniałego. I wcale się nie pomyliłam!

2/6
miód
Copyright @adobe.stock.com
2/6

Miód Manuka pochodzi z Nowej Zelandii, najczystszego eko-systemu na świecie. Zawiera witaminy, minerały i kwasy organiczne, jest silnym antyoksydantem, ma bogate właściwości odżywcze i nawilżające. Wygładza i zmiękcza skórę, wspomaga jej regenerację. Poprawia koloryt cery, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.

3/6
pszczoły na plastrze miodu
Copyright @©Pakhnyushchyy/Fotolia
3/6

W kosmetykach z linii Manuka Honey znajduje się także mleczko pszczele, które świetnie poprawia kondycję i jakość skóry oraz zmniejsza jej wrażliwość na czynniki zewnętrzne. Zatrzymuje też wodę w naskórku, koi i łagodzi. I jest naturalne!

4/6
bielenda miód
Copyright @materiały prasowe
4/6

Oto mój ulubiony krem odżywczo-nawilżający dla skór wymagających – suchych i wrażliwych. Poza tym, że dobrze nawilża i pozostawia uczucie komfortu, gwarantuje także poprawę kolorytu. Moja skóra nie jest już szara, ale pełna blasku!

5/6
bielenda miód
Copyright @materiały prasowe
5/6

Pod krem nakładam też odżywiająco-nawilżające serum o lekkiej konsystencji. Uwielbiam formułę z mikrokapsułkami, które podczas nakładania na skórę pękają uwalniając substancje odżywcze.

6/6
bielenda miód
Copyright @materiały prasowe
6/6

Hitem jest też maseczka z linii Manuka Honey Nutri Elixir, którą ja sama nakładam na skórę dwa razy w tygodniu, bo uwielbiam to, jak moja skóra wygląda po jej zmyciu. Jest gładka, jaśniejsza, nawilżona – jakbym właśnie wróciła z urlopu!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?