Kosmetyki YOPE
VIVA! Tylko u nas

Pielęgnacja w duchu zero waste? To możliwe!

Nie wyrzucaj, uzupełniaj! Poznaj proste zasady kosmetycznego ZERO WASTE.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 października 2020 13:26
Kosmetyki YOPE

Bądź dla siebie dobra, pielęgnuj ciało i rozpieszczaj się zapachami, a troskę o siebie i bliskich połącz naturalnie z dbałością o środowisko i naszą planetę. Proste rozwiązania, zgodne z ideą zero waste, są teraz na wyciągnięcie ręki. Dzięki nim znacznie zmniejszysz ilość zużywanych opakowań po kosmetykach. Zamiast kupować kolejną butelkę żelu pod prysznic lub szamponu, uzupełnij ją na nowo, korzystając z dostępnych opcji refill. Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób na pielęgnację zero waste.

BUTELKA CZY OPAKOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE?

A może jedno i drugie? Opakowania mydeł, żeli i środków czystości YOPE są wykonane z tworzywa, które nie tylko nadaje się do recyklingu, lecz także jest z niego wykonane. Doskonale sprawdzają się także do wielorazowego użytku. Butelka z odkręcaną pompką sprawia, że nie tylko wygodnie korzystasz z produktu, ale też możesz go z łatwością uzupełnić. Zamiast więc wyrzucać opakowania po ulubionych produktach YOPE, zachowaj je i daj im kolejne życie. Teraz wystarczy, że wybierzesz kosmetyk YOPE w wersji refill i uzupełnisz butelkę. Każdy opakowanie uzupełniające to 70% plastiku mniej, a jego pojemność zastępuje dwie klasyczne butelki YOPE. Dzięki temu rozwiązaniu możesz w ciągu roku zmniejszyć ilość odpadów nawet o 50 opakowań. Dla Ciebie to dodatkowa oszczędność, a dla środowiska mniej plastiku.

Kosmetyki YOPE
Fot. mat. prasowe

A MOŻE WŁASNY DOMOWY REFILL?

Żele pod prysznic i mydła do rąk to produkty, z których korzystają wszyscy domownicy, dlatego zazwyczaj każda rodzina potrzebuje ich więcej niż innych kosmetyków. W naszych domach równie szybko zużywane są także środki czystości: płyny do mycia naczyń czy płyny do mycia powierzchni. Takie produkty „pierwszej potrzeby” dobrze jest mieć w zapasie, bez konieczności kupowania kolejnych butelek. Domowy refill YOPE to opakowanie uzupełniające o pojemności 3 litrów, dzięki któremu tę samą butelkę po żelu lub mydle można uzupełnić nawet siedem razy! Wybierz Naturalne mydło do rąk WerbenaNaturalny żel pod prysznic Kokos i sól morska, a do tego Naturalny uniwersalny płyn antybakteryjny Rozmaryn i bergamotka oraz Naturalny płyn do naczyń Ogórek i uzupełniaj butelki, kiedy tylko tego potrzebujesz. 

Kosmetyki YOPE
Fot. mat. prasowe

NIE WYRZUCAJ, UZUPEŁNIAJ!

Chcesz zrobić krok dalej? Zastąp plastikowe opakowanie szklaną butelkę, którą wraz z dozownikiem kupisz w butiku YOPE na ul. Mokotowskiej w Warszawie. Tutaj czekają na Ciebie stacje uzupełniające z mydłami, żelami pod prysznic i płynem do mycia naczyń. Wystarczy przyjść ze swoją butelką YOPE i napełnić ją na miejscu ponownie tym samym płynem.

Kosmetyki YOPE
Fot. mat. prasowe

YOPE Z AUTOMATU W CARREFOUR BIO

To nowoczesne rozwiązanie ułatwi Ci nie tylko codzienne zakupy, ale także sprawi, że w wygodny sposób ograniczysz ilość plastikowych odpadów. Automat SWAPP, wypełniony po brzegi produktami YOPE, znajdziesz w sieci Carrefour BIO na warszawskim Bemowie. Działa podobnie jak automat z kawą. Stawiasz pustą 500 ml butelkę w wyznaczonym miejscu i na ekranie urządzenia wybierasz produkt, którym chcesz ją napełnić. Płacisz, zbliżając kartę do terminala, naciskasz start i gotowe! W menu automatu dostępne są zarówno najczęściej kupowane kosmetyki YOPE, takie jak Naturalne mydło w płynie Werbena oraz Naturalny szampon do włosów Mleko owsiane, jak i nowości, np. Naturalne mydło antybakteryjne do rąk. Kupując kosmetyk bez opakowania, oszczędzasz czas, pieniądze, a także dbasz o środowisko. I to się liczy!

Kosmetyki YOPE
Fot. mat. prasowe

Materiał powstał z udziałem marki YOPE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.