VIVA! VIDEO

Depilator, masażer i pedicure w jednym. Dla tego urządzenia nie ma rzeczy niemożliwych!

Szukasz akcesoriów do kompleksowej pielęgnacji całego ciała? Weź udział w naszym konkursie!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 22 czerwca 2022 12:21

Idzie lato. Wiadomo, że to okres, w którym najchętniej odkrywamy ciało. Warto więc zaopatrzyć się w produkty, dzięki którym to ciało będzie dobrze wyglądało, od stóp do głów! Nowy zestaw do depilacji i pielęgnacji 10w1 od Philips to absolutny must have, bo oprócz depilatora oferuje różnorodne nasadki i akcesoria do kompleksowej pielęgnacji całego ciała. Chciałabyś go wypróbować? Przed tobą niepowtarzalna szansa, bo właśnie taki zestaw jest do wygrania w naszym konkursie!

Kompleksowy zestaw 10w1

beauty-set-phillips-9000
Fot. materiały prasowe

Dzięki szerokiemu wyborowi dodatkowych akcesoriów dostępnym w zestawie Philips 9000 10w1 sprostasz każdemu wyzwaniu i dostosujesz depilację i pielęgnację do twoich potrzeb. W zestawie znajdziesz aż 10 różnych akcesoriów: głowicę golącą z nasadką, trymer do okolic bikini, nasadkę do obszarów delikatnych, nasadkę napinającą skórę, końcówkę do masażu, szczoteczkę złuszczającą skórę, obrotową końcówkę do pedicure, trymer precyzyjny, pęsetę z lampką i etui.

Skuteczna depilacja

beauty-set-phillips-9000
Fot. materiały prasowe

Zacznijmy od samej depilacji, która powinna być skuteczna, dająca długotrwałe efekty, ale też nie być nieprzyjemna. I taka może być z nowym depilatorem Phillips. Bardzo szeroka głowica obejmuje większą powierzchnię skóry za każdym pociągnięciem urządzenia, zapewniając szybsze usuwanie włosów. Wystarczy zaledwie 10 minut, by skutecznie usunąć włoski! Głowica jest wyposażona w nasadkę, która idealnie nadaje się do depilacji okolic bikini. Dodatkowo lampka Opti-light ułatwia wychwytywanie drobnych włosków i zapewnia uzyskanie doskonałych efektów na całym ciele.

Teraz nie przegapisz żadnego włoska!

beauty-set-phillips-9000
Fot. materiały prasowe

Depilacja jest także wygodna. Opcjonalna nasadka napinająca została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ciągnięcie i dyskomfort - urządzenie delikatnie napina skórę na depilowanym obszarze, więc ty nie musisz tego robić samodzielnie. Z kolei dzięki antypoślizgowemu uchwytowi depilator idealnie nadaje się do użytku w kontakcie z wodą. Depilacja pod prysznicem lub w wannie staje się jeszcze bardziej komfortowa i delikatna. Możliwość bezprzewodowego użytkowana zapewnia dodatkową wygodę.

Pielęgnacja skóry i pedicure

beauty-set-phillips-9000
Fot. materiały prasowe

W zestawie znajdziesz również akcesoria typowo pielęgnacyjne. Trymer precyzyjny i pęseta z lampką, sprawią, że nie umknie ci żaden szczegół! Trymer do ciała i twarzy umożliwia szybkie wyrównywanie i pozwala łatwo usunąć nawet najkrótsze włoski z ciała i twarzy.

Końcówka do masażu zapewnia odprężenie podczas zabiegu, umożliwiając uzyskanie promiennie wyglądającej skóry. Z kolei dzięki regularnemu złuszczaniu naskórka ciało staje się delikatniejsze i silniejsze, a krążenie krwi zostaje poprawione. W dołączonej do zestawu szczoteczce 10 000 hipoalergicznych włosków delikatnie usuwa martwy naskórek, w dużo dokładniejszy sposób niż manualny zabieg oczyszczania. Efektywne usuwanie martwego naskórka i zgrubień z powierzchni stóp zapewnia elektryczna obrotowa końcówka do pedicure.  Precyzyjne zabiegi, na mokro i sucho, mogą być wykonane nawet w trudno dostępnych miejscach dzięki wąskiej krawędzi i technologii rotacyjnej. Z nowym zestawem Philips 9000 gładka skóra od stóp do głów to nie tylko pusty slogan!

beauty-set-phillips-9000
Fot. materiały prasowe

A teraz czas na zapowiadany konkurs! Wystarczy, że interesująco odpowiesz na poniższe pytanie, a Beauty Set Philips 9000 może być twój!

Materiał powstał z udziałem marki Phillips

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.