Rosie Huntington-Whiteley marka kosmetyczna Rose Inc.
Fot. east news
ZE ŚWIATA URODY

Idealna skóra jak u supermodelki Rosie Huntington!

Znamy jej trik na naturalną opaleniznę

Marta Baran 3 kwietnia 2019 08:30
Rosie Huntington-Whiteley marka kosmetyczna Rose Inc.
Fot. east news

Były Aniołek Victoria's Secret ma ciało do pozazdroszczenia. Modelka może poszczycić się świetną figurą i niesamowicie wyglądającą skórą. Znamy sekret jej codziennej pielęgnacji, dzięki któremu prezentuje się zawsze perfekcyjnie. Jest to bronzer do ciała! Supermodelka korzysta z kosmetyków w balsamie, dzięki czemu jej skóra wygląda na nawilżoną oraz opaloną, jakby dopiero wróciła z wakacji.

Jak prawidłowo nakładać bronzer bez efektu smug?

Umiejętne nałożenie produktu samoopalającego jest bardzo ważne. Ten kosmetyk to raczej niewdzięczny produkt, który często funduje plamy, a przy okazji brudzi ubrania. Jednak według sprawdzonej techniki Rosie opalenizna wygląda naturalnie, bez zbędnych smug. Po pierwsze brązujący balsam należy nakładać powoli, aplikując możliwie cienką warstwę. W ten sposób ma się większą kontrolę nad produktem, który rozprowadzi się równomiernie.

Rosie Huntington i jej rutyna pielęgnacyjna

Aby efekt był widoczny od razu Rosie nakłada od razu trzy warstwy bronzera!! Miedzy poszczególnymi etapami odczekuje minimum 10 minut, pozwalając kosmetykowi całkowicie się wchłonąć. Wydłużony czas nakładania sprawia, że efekt opalenizny jest bardziej naturalny.

Sekret idealnych nóg byłego aniołka Victoria’s Secret

Jeśli planujesz skorzystać z triku modelki staraj się wypracować pewną rutynę, nakładać bronzer regularnie. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, łącz balsam brązujący z tym nawilżającym. Efekt pięknych, nawilżonych nóg i świetlistej skóry gwarantowany! 

Fot. INSTAGRAM @rosiehw

Fot. INSTAGRAM @rosiehw

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.