Rosie Huntington-Whiteley marka kosmetyczna Rose Inc.
Fot. east news
ZE ŚWIATA URODY

Idealna skóra jak u supermodelki Rosie Huntington!

Znamy jej trik na naturalną opaleniznę

Marta Baran 3 kwietnia 2019 08:30
Rosie Huntington-Whiteley marka kosmetyczna Rose Inc.
Fot. east news

Były Aniołek Victoria's Secret ma ciało do pozazdroszczenia. Modelka może poszczycić się świetną figurą i niesamowicie wyglądającą skórą. Znamy sekret jej codziennej pielęgnacji, dzięki któremu prezentuje się zawsze perfekcyjnie. Jest to bronzer do ciała! Supermodelka korzysta z kosmetyków w balsamie, dzięki czemu jej skóra wygląda na nawilżoną oraz opaloną, jakby dopiero wróciła z wakacji.

Jak prawidłowo nakładać bronzer bez efektu smug?

Umiejętne nałożenie produktu samoopalającego jest bardzo ważne. Ten kosmetyk to raczej niewdzięczny produkt, który często funduje plamy, a przy okazji brudzi ubrania. Jednak według sprawdzonej techniki Rosie opalenizna wygląda naturalnie, bez zbędnych smug. Po pierwsze brązujący balsam należy nakładać powoli, aplikując możliwie cienką warstwę. W ten sposób ma się większą kontrolę nad produktem, który rozprowadzi się równomiernie.

Rosie Huntington i jej rutyna pielęgnacyjna

Aby efekt był widoczny od razu Rosie nakłada od razu trzy warstwy bronzera!! Miedzy poszczególnymi etapami odczekuje minimum 10 minut, pozwalając kosmetykowi całkowicie się wchłonąć. Wydłużony czas nakładania sprawia, że efekt opalenizny jest bardziej naturalny.

Sekret idealnych nóg byłego aniołka Victoria’s Secret

Jeśli planujesz skorzystać z triku modelki staraj się wypracować pewną rutynę, nakładać bronzer regularnie. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, łącz balsam brązujący z tym nawilżającym. Efekt pięknych, nawilżonych nóg i świetlistej skóry gwarantowany! 

Fot. INSTAGRAM @rosiehw

Fot. INSTAGRAM @rosiehw

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?