Partner

Avon wspiera przedsiębiorcze dziewczyny 

Dbanie o siebie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Artykuł sponsorowany 1 maja 2020 11:20

Advertisement

Obecna sytuacja jest dla wszystkich dużym wyzwaniem. Jednak w Avon pewne rzeczy pozostają bez zmian – na pierwszym miejscu są zawsze dziewczyny! Bezdotykowe dostawy dla nich oraz ich klientek, kultowy katalog Avon w wersji online, szkolenia w zakresie Beauty oraz efektywnego korzystania z mediów społecznościowych – to możliwości, które dzisiaj firma daje swoim Konsultantkom. A to wszystko w duchu idei #AvonRazem, bo wsparcie i relacje są tu najważniejsze!

Bezpiecznie piękna

Działanie na rzecz społeczności kobiet jest naturalnym elementem funkcjonowania marki, która od lat pomaga im w różnych momentach ich życia, właśnie dlatego Avon wystartował z kampanią – „Wspieraj Przedsiębiorcze Dziewczyny”. Firma pomaga Konsultantkom, wprowadzając udogodnienia dla ich pracy, ale też wyjaśniając konsumentom, że ich decyzje zakupowe mają realny wpływ na biznes tysięcy kobiet. Marka zachęca do #ZamawiajZdomu, a także do przyłączenia się do akcji #RytualwPaczce. O co w niej chodzi? Po pierwsze o umilanie sobie czasu spędzanego w domu, ale też o korzystanie z oferty produktów, które są w stanie zastąpić nam przyjemne rytuały, do których nie mamy teraz dostępu – takich jak manicure, fryzjer czy SPA. Co więcej, paczka to również świetny pomysł na ciepły gest w kierunku kogoś bliskiego – kogo nie możemy teraz odwiedzić.

Bezpiecznie_piękna_z_AVON
Fot. materiały autorskie

Jak kupować produkty Avon online? Zobacz nasze wideo i przekonaj się sama!

Materiał powstał z udziałem marki AVON

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.