Partner

Avon wspiera przedsiębiorcze dziewczyny 

Dbanie o siebie jeszcze nigdy nie było tak proste!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 maja 2020 11:20

Advertisement

Obecna sytuacja jest dla wszystkich dużym wyzwaniem. Jednak w Avon pewne rzeczy pozostają bez zmian – na pierwszym miejscu są zawsze dziewczyny! Bezdotykowe dostawy dla nich oraz ich klientek, kultowy katalog Avon w wersji online, szkolenia w zakresie Beauty oraz efektywnego korzystania z mediów społecznościowych – to możliwości, które dzisiaj firma daje swoim Konsultantkom. A to wszystko w duchu idei #AvonRazem, bo wsparcie i relacje są tu najważniejsze!

Bezpiecznie piękna

Działanie na rzecz społeczności kobiet jest naturalnym elementem funkcjonowania marki, która od lat pomaga im w różnych momentach ich życia, właśnie dlatego Avon wystartował z kampanią – „Wspieraj Przedsiębiorcze Dziewczyny”. Firma pomaga Konsultantkom, wprowadzając udogodnienia dla ich pracy, ale też wyjaśniając konsumentom, że ich decyzje zakupowe mają realny wpływ na biznes tysięcy kobiet. Marka zachęca do #ZamawiajZdomu, a także do przyłączenia się do akcji #RytualwPaczce. O co w niej chodzi? Po pierwsze o umilanie sobie czasu spędzanego w domu, ale też o korzystanie z oferty produktów, które są w stanie zastąpić nam przyjemne rytuały, do których nie mamy teraz dostępu – takich jak manicure, fryzjer czy SPA. Co więcej, paczka to również świetny pomysł na ciepły gest w kierunku kogoś bliskiego – kogo nie możemy teraz odwiedzić.

Bezpiecznie_piękna_z_AVON
Fot. materiały autorskie

Jak kupować produkty Avon online? Zobacz nasze wideo i przekonaj się sama!

Materiał powstał z udziałem marki AVON

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.