Pary zapachów to idealny prezent dla zakochanych

Marta Cieplak 4 lutego 2022 14:30

Walentynki to moment, kiedy chcemy zrobić przyjemność ukochanej osobie. Najczęściej przygotowujemy wtedy romantyczną kolację przy świecach, albo kupujemy drobiazgi od serca. Zazwyczaj jest to biżuteria i bielizna, ale naszym zdaniem idealnym upominkiem są perfumy dla par, czyli wody perfumowane i toaletowe z tej samej linii. Zobaczcie te najpiękniejsze.

Perfumy dla par na Walentynki 2022

Perfumy dla par to coś więcej niż zapachy unisex. To pary zapachów dla niej i dla niego, które idealnie ze sobą harmonizują. Ważne tylko, żeby wybrać je wspólnie tak, aby każda ze stron była zadowolona z nut dominujących zapachowych. Można też dokupić drugi zapach pasujący do tego, którego aktualnie używa ukochany. 

1/6
perfumy na walentynki dla niej i dla niego Paco Rabanne
Copyright @materiały prasowe
1/6

Perfumy dla niej i dla niego: Paco Rabanne

Kwiatowo-owocowa woda perfumowana Lady Million, PACO RABANNE, 385 zł/50 ml i owocowa-korzenna woda perfumowana One Million, PACO RABANNE, 310 zł/50 ml.

2/6
perfumy na walentynki dla niej i dla niego Carolina Herrera
Copyright @materiały prasowe
2/6

Perfumy dla niej i dla niego: Carolina Herrera

Kwiatowa woda perfumowana Good Girl, CAROLINA HERRERA, 425 zł/50 ml i orientalna woda toaletowa Bad Boy, CAROLINA HERRERA, 310 zł/50 ml.

3/6
perfumy na walentynki dla niej i dla niego Jean Paul Gaultier
Copyright @materiały prasowe
3/6

Perfumy dla niej i dla niego: Jean Paul Gaultier

Kwiatowo-owocowa woda perfumowana La Belle, JEAN PAUL GAULTIER, 410 zł/50 ml i intensywna woda toaletowa La Beau, JEAN PAUL GAULTIER, 335 zł/50 ml.

4/6
perfumy na walentynki dla niej i dla niego Bottega Venetta
Copyright @materiały prasowe
4/6

Perfumy dla niej i dla niego: Bottega Veneta

Kwiatowo-skórzano-szyprowa woda perfumowana, BOTTEGA VENETA, 435 zł/50 ml i świeża i aromatyczna woda toaletowa dla niego, BOTTEGA VENETA, 359 zł/50 ml.

5/6
perfumy na walentynki dla niej i dla niego Gucci Love Edition
Copyright @materiały prasowe
5/6

Perfumy dla niej i dla niego: Gucci

Orientalno-kwiatowo-owocowa woda perfumowana Guilty Love Edition dla niej, GUCCI, 409 zł/50 ml i owocowo-orientalna woda toaletowa Guilty Love Edition dla niego, GUCCI, 305 zł/50 ml.

6/6
perfumy missala
Copyright @materiały prasowe
6/6

Perfumy dla niej i dla niego: Kurkdjian

Różna woda perfumowana A la rose dla niej, KURKDIJAN, 815 zł/75 ml i różan woda toaletowa A la rose dla niego, KURKDIJAN, 815 zł/75 ml.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?