Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official
Metamorfozy gwiazd

Olga Bołądź już tak nie wygląda! Aktorka przeszła całkowitą metamorfozę!

Trudno ją rozpoznać!

Aleksandra Frankowska 1 czerwca 2021 12:27
Olga Bołądź
Fot. fot. Instagram @olgaboladz_official

Olga Bołądź znana jest z bardzo oryginalnych metamorfoz. Kolejną gwiazda przeszła do nowego filmu, w który została zaangażowana. Podczas jego premiery aktorka pokazała się wszystkim w zupełnie nowym wydaniu. Największą uwagę zwróciła oczywiście jej fryzura – zniknęły jej słynne, ciemne włosy. Jak teraz wygląda Olga Bołądź?

Czytaj też: Olga Bołądź już tak nie wygląda! Została blondynką!

Olga Bołądź przeszła ogromną metamorfozę

Aktorka znana przede wszystkim z takich seriali, jak Czas Honoru czy Na dobre i na złe jest jedną z barwniejszych postaci polskiego kina. Na co dzień Olga Bołądź wychowuje samotnie synka Bruna i prężnie działa w swoim zawodzie. Teraz zaangażowała się do najnowszej produkcji filmu Wolka. Do roli musiała przejść niezwykłą metamorfozę. Wciela się tam w postać Anny, która po wyjściu z więzienia musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. To przejmujący i pełen emocji obraz kobiety, która nie pogodziła się z tym, co działo się kiedyś.

Zobacz również: Olga Bołądź pokazała nowego partnera! Kim jest?

Podczas premiery filmu, która miała miejsce wczoraj, aktorka zaprezentowała się w nowym wydaniu. Postawiła nie tylko na odważną stylizację w bieli, ale również zmieniła kolor włosów na blond. Zostały one także mocno skrócone i podpięte. Efekt wyszedł świetnie – Bołądź zachwyciła swoim lookiem.  Biały garnitur oraz czarny, koronkowy stanik, który ukradkiem wystawał spod dopasowanej marynarki przyciągały spojrzenia wszystkich gości.

Jak Wam się podoba Olga Bołądź w nowym wydaniu? 

Olga Bołądź
Fot. Kurnikowski/AKPA

Olga Bołądź
Fot. Kurnikowski/AKPA

Olga Bołądź
Fot. Kurnikowski/AKPA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.