Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE
O tym się mówi

Ania Starmach pokazała brzuch po porodzie! Jak teraz wygląda prezenterka?

Szczęśliwa mama pozuje na Instagramie!

Redakcja VIVA! 17 maja 2021 15:30
Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Ania Starmach niedawno została mamą po raz drugi. Na świecie pojawił się Gustaw, chłopiec długo oczekiwany przez rodziców. Anna Starmach podczas ciąży była nada aktywna zawodowo, dbała o siebie i odpowiednio odżywiała. Przyznała jednak, że podczas porodu nie wszystko poszło zgodnie z planem i jej pobyt w szpitalu odrobinkę się przedłużył. O tym, że będzie to synek, gwiazda informowała w wywiadzie dla naszego magazynu, trzeba przyznać że w ciąży prezentowała się naprawdę pięknie. Pamiętacie jej stylową i bardzo kobiecą sesję dla magazynu VIVA!? To na pewno będzie świetna pamiątka na długie lata.

Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Zobacz także: Anna Starmach o drugiej ciąży: „Już nie snuję tej utopijnej wizji, że u mnie będzie różowo i pięknie”

Wśród gwiazd niestety panuje presja jak najszybszego powrotu do formy po urodzeniu dziecka. Często już kilka dni po porodzie możemy na Instagramie zobaczyć zdjęcia ich idealnie płaskich brzuchów. Pamiętamy doskonale Małgorzatę Rozenek-Majdan i jej restrykcyjną dietę i ćwiczenia po urodzeniu Henia. Albo Izabelę Janachowską, której brzuch po urodzeniu syna był niemal idealnie płaski. Czy rzeczywiście tak to wygląda zaraz po ciąży? Nie wszystkie gwiazdy poddają się tej presji, niektóre starają się pokazać prawdziwą rzeczywistość związaną z macierzyństwem. Z przyjemnością obserwujemy profil na Instagramie Oli Żebrowskiej, która pokazuje plusy i minusy kobiecości po urodzeniu dziecka. Podobnie zachowała się Ania Starmach, która pokazała na swoim profilu jak wygląda jej brzuszek po urodzeniu Gustawa.

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarskim cięciu!

Ania Starmach brzuszek po ciąży nie płaski
Fot. Instagram/Anna Starmach

Ania Starmach brzuszek po ciąży jak wygląda
Fot. Instagram/Anna Starmach

Ania Starmach brzuszek po ciąży instagram
Fot. Instagram/Anna Starmach

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.