Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
O tym się mówi

Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarskim cięciu!

To kolejne odważne zdjęcie gwiazdy na Instagramie!

Redakcja VIVA! 3 lutego 2021 11:30
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska słynie z tego, że nie lukruje rzeczywistości. Zawsze szczerze opowiada o ciąży i trudach macierzyństwa, a do tego pokazuje zdjęcia, które doskonale je ilustrują. Bez photoshopa, bez upiększania, bez pozowania. Teraz zamieściła na Instagramie fotografię z blizną po cesarskim cięciu. Co na to fanki?

Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarce

Po serii zdjęć z małym Feliksem na ręku i przy piersi, teraz Aleksandra Żebrowska postanowiła podzielić się bardzo intymną fotografią swojego brzucha z dużym zbliżeniem na bliznę po cesarskim cięciu.

Ja rodziłam 2 pierwsze siłami natury - ze znieczuleniem, a z trzecim po kilku godzinach skończyło się szybkim cc. Każdy poród był inny, po cc dużo dłużej dochodziłam do siebie.

Na pytanie zadane przez jedną z fanek czy lepiej rodzic naturalnie czy przez cesarkę, Ola odpisała:

„Gdybym miała rodzić jeszcze raz, na pewno wolałabym silami natury - po prostu dużo lepiej czułam się po. Ale znam dziewczyny, które miały dokładnie na odwrót! 💥 W każdym razie wszystkie dzieci niezależnie od sposobu porodu - na razie spoko ;)))❤️”.

Co ciekawe na pytanie Aleksandry pod postem : „Rodziłyście normalnie? Ja przez gardło :)” , odpisały także znane gwiazdy!

Justyna Nagłowska skomentowała: „Ja 3 razy gardło”

Monika Mrozowska: Chciałam siłami natury ... wyszło 4 x cc 🤷‍♀️ i uważam, że tak też było normalnie 😉❤️

A Wy jakie macie doświadczenia? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?