Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
O tym się mówi

Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarskim cięciu!

To kolejne odważne zdjęcie gwiazdy na Instagramie!

Redakcja VIVA! 3 lutego 2021 11:30
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska słynie z tego, że nie lukruje rzeczywistości. Zawsze szczerze opowiada o ciąży i trudach macierzyństwa, a do tego pokazuje zdjęcia, które doskonale je ilustrują. Bez photoshopa, bez upiększania, bez pozowania. Teraz zamieściła na Instagramie fotografię z blizną po cesarskim cięciu. Co na to fanki?

Aleksandra Żebrowska pokazała bliznę po cesarce

Po serii zdjęć z małym Feliksem na ręku i przy piersi, teraz Aleksandra Żebrowska postanowiła podzielić się bardzo intymną fotografią swojego brzucha z dużym zbliżeniem na bliznę po cesarskim cięciu.

Ja rodziłam 2 pierwsze siłami natury - ze znieczuleniem, a z trzecim po kilku godzinach skończyło się szybkim cc. Każdy poród był inny, po cc dużo dłużej dochodziłam do siebie.

Na pytanie zadane przez jedną z fanek czy lepiej rodzic naturalnie czy przez cesarkę, Ola odpisała:

„Gdybym miała rodzić jeszcze raz, na pewno wolałabym silami natury - po prostu dużo lepiej czułam się po. Ale znam dziewczyny, które miały dokładnie na odwrót! 💥 W każdym razie wszystkie dzieci niezależnie od sposobu porodu - na razie spoko ;)))❤️”.

Co ciekawe na pytanie Aleksandry pod postem : „Rodziłyście normalnie? Ja przez gardło :)” , odpisały także znane gwiazdy!

Justyna Nagłowska skomentowała: „Ja 3 razy gardło”

Monika Mrozowska: Chciałam siłami natury ... wyszło 4 x cc 🤷‍♀️ i uważam, że tak też było normalnie 😉❤️

A Wy jakie macie doświadczenia? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.