Ten konkurs jest dla Ciebie!

Marta Cieplak 10 października 2019 08:10

Antonio Banderas to nie tylko znany hollywoodzki aktor, ale także twórca własnej marki perfum. W kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem znajdziesz kilkanaście zapachów dla kobiet i mężczyzn! A teraz, kupując jeden z nich w perfumeriach Rossmann masz szansę wygrać spotkanie z aktorem w Maladze! Co trzeba zrobić? Wybierz i kup wodę toaletową Antonio Banderas Frangrances, zachowaj paragon i odpowiedz na pytanie konkursowe na stronie www.antoniobanderasperfumes.pl. Do wygrania 5 dwuosobowych wycieczek na trzy dni do Malagi, podczas których odbędzie się spotkanie z gwiazdą, a także 40 opakowań perfum z autografem! Konkurs trwa do końca października!

A w naszej galerii znajdziesz trzy najnowsze zapachy Antonio Banderas. Który wybierzesz? 

1/3
perfumy Antonio Banderas
Copyright @materiały prasowe
1/3

Woda toaletowa Her Secret Desire, ANTONIO BANDERAS, 135,99 zł. Uwodzi zmysły aromatem maliny, jaśminu i wanilię i jodłę.

2/3
perfumy Antonio Banderas
Copyright @materiały prasowe
2/3

Woda toaletowa Her Secret Temptation, ANTONIO BANDERAS, 135,99 zł. Wyczujesz w niej czerwony pieprz, irys, różę, wanilie i ambrę.

3/3
perfumy Antonio Banderas
Copyright @materiały prasowe
3/3

Woda toaletowa Her Golden Desire, Antonio Banderas, 135,99 zł została stworzona dla kobiet, którą uwielbiają uwodzić! Pachnie brzoskwinią, gardenią i paczuli,

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.