Natalia Oreiro metamorfoza - jak teraz wygląda?
Fot. AKPA
Metamorfozy gwiazd

Natalia Oreiro już tak nie wygląda! Aktorka została blondynką!

Jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 28 czerwca 2021 16:27
Natalia Oreiro metamorfoza - jak teraz wygląda?
Fot. AKPA

Natalia Oreiro znana polskim widzom przede wszystkim dzięki roli w telenoweli Zbuntowany Anioł, przeszła niesamowitą metamorfozę. Do tej pory nosiła ciemne lub czerwone włosy – były to jej główne znaki rozpoznawcze. Teraz, na najnowszym zdjęciu w swoich social mediach, gwiazda zaprezentowała zupełnie nową fryzurę. Natalia Oreiro została blondynką! Jak wygląda gwiazda Zbuntowanego Anioła?

Czytaj też: Trudny początek, wiara w pasję i wygrane marzenia: oto niezwykłe życie Natalii Oreiro!

Natalia Oreiro – co teraz robi?

Gwiazda chociaż raczej nie występuje już w telewizji, prężnie prowadzi swoje konta w social mediach. Wciąż zyskuje wielu fanów, którzy chętnie wracają do oglądania Zbuntowanego Anioła. Natalia Oreiro co jakiś czas pojawia się również na scenie muzycznej. W Polsce zaśpiewała ostatnio podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, w 2019 roku.

Natalia Oreiro została blondynką

Aktorka, która największą i wręcz światową popularność zdobyła dzieci roli Milagros w serialu Zbuntowany Anioł, zaprezentowała właśnie swoim fanom niezwykłą metamorfozę. Gwiazda, która do tej pory zawsze nosiła raczej ciemne włosy, postawiła na całkowitą odmianę i została platynową blondynką. W nowej fryzurze do złudzenia przypomina samą Lady Gagę!

Czytaj również: Szybki ślub, domniemana zdrada... Oto burzliwa historia miłości Natalii Oreiro i jej męża

Aktorka pracuje obecnie nad nowym filmem Santa Evita i okazuje się, że kolor włosów zmieniła właśnie na potrzeby roli. Nie wyglądają one jednak jak peruka, wiec można domyślać się, że Oreiro naprawdę pofarbowała włosy na blond.

Jak Wam się podoba Natalia Oreiro w blond włosach? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.