Gwiazda „Zbuntowanego anioła” kończy dziś 45 lat

Ksenia Krasko 19 maja 2022 14:38

Zbuntowany anioł to serial, który przyciągnął przed ekrany telewizorów nie tylko ludzi z Polski, ale i z całego świata. Miliony odbiorców z zapartym tchem śledziły niezwykle ciekawą historię miłości. Dzisiaj Natalia Oreiro, czyli odtwórczyni głównej roli w tej niezapomnianej produkcji kończy 45 lat! Urugwajska aktorka i piosenkarka cały czas zachwyca urodą!

Kim jest Natalia Oreiro?

Natalia Marisa Oreiro Iglesias de Mollo urodziła się w 1977 roku w Montevideo. Ojciec, Carlos Oreiro, pracował jako sprzedawca w sklepie, a matka Mabel była fryzjerką w salonie piękności i poświęcała dużo czasu wychowywaniu dzieci – Natalia ma starszą siostrę Adrianę. Gdy młodsza Oreiro miała 8 lat, trafiła do grupy teatralnej.

W wieku 12 lat Natalia Oreiro pojawiła się w pierwszej reklamie telewizyjnej, i pozostała w tej branży na kolejne dwa lata. Była twarzą tak znanych firm, jak Pepsi, Coca-Cola, czy Johnson & Johnson. W wieku 16 lat wygrała program El show de Xuxa, i wybrała się w międzynarodową trasę koncertową z gwiazdą programów dla dzieci. W ten sposób zdobyła popularność.

Pieniądze, które zarabiała, traciła na loty do Buenos Aires, ponieważ brała udział we wszystkich możliwych przesłuchaniach. Marzyła o aktorstwie. Szczęście uśmiechnęło się do niej w 1996 roku, gdy otrzymała rolę w serialu 90-60-90 modelos. Widzowie ją pokochali, a producenci dostrzegli jej talent.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Ostrowska jest w szpitalu. Artystka dochodzi do siebie po operacji

Słynny Zbuntowany anioł przyniósł Oreiro największą rozpoznawalność w Polsce, Rosji, Czechach, na Węgrzech czy w Izraelu. Nie tylko zagrała uwielbianą przez fanów Milagros, ale także ciężko pracowała na planie, aby stworzyć konkretny wizerunek swojej bohaterki, dopracowując każdy szczegół scenariusza. Wraz z Facundo Araną, serialowym Ivo, pozostają jedną z najbardziej lubianych serialowych par.

Natalia Oreiro ma na swoim koncie również filmowe sukcesy. W 2011 roku zagrała w filmie Jak mam na imię, który był kandydatem do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny, oraz do prestiżowej nagrody Goya w kategorii Najlepszy Zagraniczny Film Hiszpańskojęzyczny.

Muzyka Natalii Oreiro

W 1998 roku wydała swój debiutancki album Natalia Oreiro. Po pewnym czasie płyta otrzymała status platyny (również w Polsce), a singiel Cambio Dolor nucili wszyscy, ponieważ właśnie on był piosenką przewodnią Zbuntowanego anioła. Podobny sukces odniósł utwór Me Muero De Amor, również kojarzony z popularnym serialem.

Na początku 2000 roku Oreiro po raz kolejny odniosła sukces na rynku muzycznym, nagrywając drugą płytę, zatytułowaną Tu Veneno. Rok później na rynku pojawił się trzeci album artystki, Turmalina. Oreiro porzuciła na chwilę karierę piosenkarki, aby powrócić w 2018 roku z hitem United by Love, który został stworzony specjalnie dla piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji.

Wokalistka zaskoczyła fanów, śpiewając energetyczny utwór w trzech językach naraz – angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Przy okazji promocji singla po raz kolejny podkreśliła, jak istotna jest dla niej równość i otwarcie opowiedziała o swoim działaniu na rzecz społeczności LGBT oraz poparciu dla małżeństw tej samej płci.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Pieńkowska wygrała walkę z rakiem. Jak teraz wygląda jej życie?

Natalia Oreiro: życie prywatne

W życiu osobistym lubianej aktorki nie brakuje zarówno szczęśliwych chwil, jak i bolesnych rozczarowań. W 1994 roku Oreiro poznała Pablo Echarri. Zakochała się w aktorze na planie jednej z telenowel, ale związek nie przetrwał próby czasu i rozpadł się po pięciu latach.

W 2001 poznała muzyka Ricardo Mollo, wokalistę i gitarzystę rockowego zespołu Divididos. Rok później para pobrała się w Brazylii. Po kilku latach życie osobiste Oreiro ponownie stało się tematem licznych plotek, a jej zdjęcia powróciły na pierwsze strony tabloidów. Prasa sugerowała aktorce romans z Facundo Araną, ale szybko stało się jasne, że partnerów z planu Zbuntowanego anioła nie łączy nic poza przyjaźnią. W styczniu 2012 roku Natalia Oreiro urodziła syna. Chłopiec otrzymał imię Merlin.

Natalia Oreiro dziś - co robi?

Artystka wciąż koncertuje i rozwija karierę aktorską, biorąc udział w wielu nowych projektach filmowych i serialowych. Fani doceniają zaangażowanie Natalii Oreiro w swoją pasję i rozwój zawodowy, a także są pod wielkim wrażeniem nienagannego wyglądu ulubionej gwiazdy – wygląda na to, że czas się dla niej zatrzymał...

W internecie można znaleźć nowe utwory i teledyski 45-latki. Część z nich jest w języku rosyjskim. Gwiazda stara się  bowiem o rosyjskie obywatelstwo. „Pewnego dnia pojechałam do ambasady Rosji w Argentynie w różnych sprawach. Tak dużo podróżuje i mam tak wiele więzi z Rosją, że zostałam zapytana, czy może nie chciałabym tego sformalizować. Powiedziałam, że byłby to dla mnie zaszczyt. Złożyłam więc mnóstwo dokumentów, a teraz jest to rozważne”, opowiadała Natalia Oreiro w jednym z show latem 2020 roku. Obecnie możemy artystkę zobaczyć w roli jurorki w urugwajskim „The Voice” oraz argentyńskim „Mask Singer”.

Natalia Oreiro o wojnie na Ukrainie

Urugwajska piosenkarka i aktorka kiedy otrzymała obywatelstwo w Rosji z dumą pisała na swoich social mediach: „To most miłość pomiędzy Rio de la Plata a Rosją. Tak się teraz czuję. Podekscytowana i wdzięczna za ten symbol braterstwa dwóch podobnych kultur. Życie dało mi wyjątkową okazję, dlatego poświęcę je temu, aby moje zobowiązanie było coraz silniejsze i coraz trwalsze. Dziękuję ludziom, którzy są częścią tej pięknej podróży", czytaliśmy. Kiedy rozpoczął się konflikt zbrojny między Ukrainą a Rosją artystka postanowiła opuścić wschodnią Europę oraz zabrać głos. Zaczęła umieszczać wpisy oraz komunikaty, które głosiły: „NIE dla wojny". Natalia Oreiro jasno zaczęła mówić, że relacje pomiędzy tymi dwoma państwami powinny być braterskie, a nie bartobójcze.

Czy uważacie, że aktorka zmieniła się przez ostatnie lata? Sprawdźcie urodzinową galerię. 

1/7
Natalia Oreiro
Copyright @Mat. Prasowe
1/7

Natalia Oreiro zagościła w naszych domach dwadzieścia jeden lat temu, dzięki popularnej telenoweli „Zbuntowany anioł”.

2/7
Natalia Oreiro
Copyright @Mat. Prasowe
2/7

Aktorka wcieliła się w rolę zabawnej Milagros, która zakochuje się w przystojnym Ivo. Natalia Oreiro i Facundo Arana do dziś pozostają jedną z ulubionych serialowych par.

3/7
Natalia Oreiro
Copyright @East News
3/7

Oreiro od zawsze marzyła o aktorstwie. Rozwijała pasję i była pewna, że osiągnie sukces. Tak też się stało.

(Fot.: Jedna z pierwszych podróży do Moskwy, 2001 rok)

4/7
Natalia Oreiro
Copyright @ENAROCH/SIPA/EAST NEWS
4/7

Wciąż rozwija się zawodowo – po sukcesie filmu „Jak mam na imię” z chęcią angażuje się w poważne role.

(Fot.: Festiwal Filmowy w Cannes, 2012 rok)

5/7
Natalia Oreiro
Copyright @PER/Capital Pictures/EAST NEWS
5/7

Natalia Oreiro nie rezygnuje również z muzyki. Na jej koncerty przybywają tłumy fanów!

(Fot.: Festiwal Filmowy w Moskwie, 2016 rok)

6/7
Natalia Oreiro
Copyright @AP/EAST NEWS
6/7

Oprócz filmu i muzyki, uwielbia modę. Wraz ze starszą siostrą Adrianą założyła firmę odzieżową Las Oreiro, która świetnie sobie radzi na rynku.

(Fot.: Platino Awards Madrid, 2017 rok)

7/7
Natalia Oreiro
Copyright @instagram.com/nataliaoreiro_oficial
7/7

Natalia Oreiro spełnia się też w roli szczęśliwej żony i matki. A jeśli chodzi o urodę, liczni fani artystki twierdzą, że czas stanął dla niej w miejscu.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.