Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z ciążowej sesji!

Tego nikt się nie spodziewał!

Marta Cieplak 26 maja 2021 19:30
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Martyna Wojciechowska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVN. Ostatnio zrobiło się o niej jeszcze głośniej za sprawą ślubu z Przemkiem Kossakowskim, na który para zdecydowała się dwa lata od poznania. W Dniu Matki podróżniczka postanowiła podzielić się z fanami bardzo intymnym zdjęciem z ciążowej sesji sprzed 13 lat i równie osobistym wyznaniem: „Mam za sobą trudne doświadczenia, straciłam ciążę, przeszłam chemioterapię i ciężką operację, po której usłyszałam, że raczej dzieci mieć nie będę.
Nie miałam wielkiego wyboru, więc po prostu przyzwyczaiłam się do tej myśli. I nagle stał się CUD.
W wieku 33 lat zaszłam w ciążę” napisała pod zdjęciem. Zobaczcie to niezwykłe ujęcie!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska o macierzyństwie: „Najbardziej fascynująca podróż w moim życiu”

Martyna Wojciechowska w ciążowej sesji

Martyna Wojciechowska należy do osób, które bardzo ostrożnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Dlatego na jej Instagramie częściej można znaleźć fotografie z planu jej programów albo ujęcia najpiękniejszych miejsc na ziemi, niż jej samej. Jednak z okazji Dnia Matki zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z nagim, ciążowym brzuszkiem, do tego opatrzone długim i szczerym wpisem.

Moja NAJWAŻNIEJSZA PODRÓŻ. W nieznane i BEZ MAPY. W dodatku całkiem niespodziewana...

Jak wyznaje Martyna Wojciechowska, macierzyństwo nie było dla niej łatwym doświadczeniem. „17 kwietnia 2008 roku na świat przyszła Marysia. I wtedy okazało się, że nijak się nie przygotowałam się do roli Mamy. Rzeczywistość przerosła moje najśmielsze wyobrażenia. Kto z Was zna to uczucie? Mania płakała, ja płakałam z Nią, obie nie spałyśmy, wciąż myślałam, że wszystko robię źle, że nie potrafię sprostać. Aż zrozumiałam, że robię to, co mogę, najlepiej, jak potrafię. Że... JESTEM WYSTARCZAJĄCO DOBRĄ MAMĄ!”, dodała.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska szczerze o ślubie: „Zarzekałam się, że to nie dla mnie”

Dziś Mania ma 13 lat i wyrosła na śliczną nastolatkę!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?