Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
O tym się mówi

Tak wygląda mama Aleksandry Żebrowskiej! Przed 50-tką odnalazła nową pasję

Justyna Adamczyk ma ciało jak supermodelka, a urodziła ośmioro dzieci!

Marta Cieplak 1 grudnia 2022 11:05
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia dokumentujące życie rodzinne. Jakiś czas temu na jednym ze zdjęć Ola pokazała całą swoją rodzinę, ale nikt nie przypuszczał wtedy, że jej mama po ośmiu porodach może tak doskonale wyglądać. Teraz z kolei pokazała jej archiwalne zdjęcie — pani Justyna świętuje właśnie swoje urodziny! Sprawdziliśmy, czym się zajmuje. Będziecie zaskoczeni!

Justyna Adamczyk, mama Aleksandry Żebrowskiej — kim jest?

Mama Aleksandry Żebrowskiej urodziła ośmioro dzieci. Żona Michała Żebrowskiego jest jej najstarszą pociechą, ma jeszcze 6 młodszych sióstr i jednego brata. Gdy ukochana aktora rodziła pierwsze dziecko, syna Franka, jej mama... również była w ciąży!

Panie łączy wyjątkowa więź, której wyraz wielokrotnie dały w mediach społecznościowych. Z okazji urodzin mamy Aleksandra Żebrowska opublikowała na InstaStories archiwalne zdjęcie, na którym kobieta bardzo przypomina... księżną Dianę! „Dzisiaj są urodziny mojej mamy! Sto lat", napisała jej córka krótko po północy, z nocy 30 listopada na 1 grudnia.

Fot. Instagram: olazebrowska

Kim prywatnie jest mama Aleksandry Żebrowskiej? Justyna Adamczyk od lat rozwija swoją pasję, którą jest joga. 54-latka skończyła kursy instruktorskie w Szwajcarii, gdzie obecnie mieszka razem z mężem, a także uczy jogi w Dubaju i w innych egzotycznych miejscach (m.in. w Grecji). Na swoim Instagramie publikuje także zdjęcia, na których można podziwiać nie tylko jej genialną sylwetkę, ale też niewiarygodną sprawność! 

CZYTAJ TAKŻE: Małgorzatę Sochę i jej mamę łączy niezwykła więź. Upływający czas wiele zmienił w ich relacji

Co ciekawe, swoją miłością do jogi zaraziła także dzieci, w tym najmłodszą z córek, która ma tyle samo lat, co najstarszy syn Aleksandry Żebrowskiej i Michała Żebrowskiego, Franek. Justyna Adamczyk jest natomiast zaledwie cztery lata starsza od sławnego aktora. Gdy córka joginki wychodziła za mąż (miała wówczas 22 lata, zaś jej ukochany 37), ta miała 41 lat. Jej mąż jest logistykiem. A co mówiła o swojej wielkiej pasji?

Justyna Adamczyk, mama Aleksandry Żebrowskiej o jodze

Okazuje się, że na pierwsze zajęcia jogi wybrała się, gdy zamieszkała w Szwajcarii. „To znajomi mnie namówili. Zdecydowałam się w końcu zrobić kurs. To był czas w życiu, kiedy miałam odchowane moje najmłodsze dziecko, Zuzię”, zwierzała się w rozmowie z portalem „Dzień Dobry TVN”.

Dlaczego podjęła tę decyzję? Jak deklaruje, chciała zrobić coś dla siebie. Wcześniej bez reszty pochłaniały ją obowiązki macierzyńskie. „Jak się ma dzieci, to siebie odkłada się na później. A teraz przyszedł ten moment, kiedy postanowiłam zrobić coś dla siebie i padło na kurs jogi. Zuzia miała 3 latka, więc to było 7-8 lat temu. Co ciekawe, joga nigdy mnie nie interesowała. W pewnym momencie złożyło się, że sąsiadka zaciągnęła mnie na jogę i po pierwszej lekcji powiedziałam mężowi, że to uwielbiam”, ujawniła mama Aleksandry Żebrowskiej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Grażyna Szapołowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem z wnuczką. 22-letnia Karolina poszła w ślady babci 

Justyna Adamczyk przekonuje, że na naukę nigdy nie jest za późno. Jej instruktorką była kobieta, która zbliżała się do setki! „Wiek nie gra tu roli. Kończyłam jeden z krótszych kursów w Berlinie. Prowadziła go joginka, która miała 93 lata. Była w świetnej formie. Wiek nie ma znaczenia. Ale sama miałam obiekcję, kiedy szłam na kurs, bo byłam przed 50-tką”, wyznała. 

Pani Justyna prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje blisko 4,5 tysiąca osób. My jesteśmy pod wrażeniem! A Wy?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.