Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
O tym się mówi

Tak wygląda mama Aleksandry Żebrowskiej! Przed 50-tką odnalazła nową pasję

Justyna Adamczyk ma ciało jak supermodelka, a urodziła ośmioro dzieci!

Marta Cieplak 11 listopada 2021 19:44
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia dokumentujące życie rodzinne, także te dość intymne momenty, jak karmienie piersią... w wannie! I za ten luz kochają ją fanki – w tej chwili jej konto obserwuje już ponad 200 tysięcy osób. Jakiś czas temu na jednym ze zdjęć Ola pokazała całą swoją rodzinę, ale nikt nie przypuszczał wtedy, że jej mama po ośmiu porodach może tak doskonale wyglądać. Sprawdziliśmy, czym się zajmuje. Będziecie zaskoczeni!

Justyna Adamczyk, mama Aleksandry Żebrowskiej - kim jest?

Mama Aleksandry Żebrowskiej urodziła ośmioro dzieci. Żona Michała Żebrowskiego jest jej najstarszą pociechą, ma jeszcze 6 młodszych sióstr i jednego brata. Gdy ukochana aktora rodziła pierwsze dziecko, syna Franka, jej mama... również była w ciąży! 

Justyna Adamczyk od rozwija swoją pasję, którą jest joga. 53-latka skończyła kursy instruktorskie w Szwajcarii, gdzie obecnie mieszka razem z mężem, a także uczy jogi w Dubaju i w innych egzotycznych miejscach (m.in. w Grecji). Na swoim Instagramie publikuje także zdjęcia, na których można podziwiać nie tylko jej genialną sylwetkę, ale też niewiarygodną sprawność! Zresztą zobaczcie sami:

Zobacz także: Ola Żebrowska pokazała odważne zdjęcie w bikini, nie kryjąc cellulitu!

Co ciekawe, swoją miłością do jogi zaraziła także dzieci, w tym najmłodszą z córek, która ma tyle samo lat, co najstarszy syn Aleksandry Żebrowskiej i Michała Żebrowskiego, Franek. Justyna Adamczyk jest natomiast zaledwie cztery lata starsza od sławnego aktora. Gdy córka joginki wychodziła za mąż (miała wówczas 22 lata, zaś jej ukochany 37), ta miała 41 lat. Jej mąż jest logistykiem. A co mówiła o swojej wielkiej pasji?

Zobacz także: Poznał ją, gdy była dzieckiem... Oto historia miłości Michała i Aleksandry Żebrowskich

Justyna Adamczyk, mama Aleksandry Żebrowskiej o jodze

Okazuje się, że na pierwsze zajęcia jogi wybrała się, gdy zamieszkała w Szwajcarii. „To znajomi mnie namówili. Zdecydowałam się w końcu zrobić kurs. To był czas w życiu, kiedy miałam odchowane moje najmłodsze dziecko, Zuzię”, zwierzała się w rozmowie z portalem „Dzień Dobry TVN”.

Dlaczego podjęła tę decyzję? Jak deklaruje, chciała zrobić coś dla siebie. Wcześniej bez reszty pochłaniały ją obowiązki macierzyńskie. „Jak się ma dzieci, to siebie odkłada się na później. A teraz przyszedł ten moment, kiedy postanowiłam zrobić coś dla siebie i padło na kurs jogi. Zuzia miała 3 latka, więc to było 7-8 lat temu. Co ciekawe, joga nigdy mnie nie interesowała. W pewnym momencie złożyło się, że sąsiadka zaciągnęła mnie na jogę i po pierwszej lekcji powiedziałam mężowi, że to uwielbiam”, ujawniła mama Aleksandry Żebrowskiej.

Justyna Adamczyk przekonuje, że na naukę nigdy nie jest za późno. Jej instruktorką była kobieta, która zbliżała się do setki!

„Wiek nie gra tu roli. Kończyłam jeden z krótszych kursów w Berlinie. Prowadziła go joginka, która miała 93 lata. Była w świetnej formie. Wiek nie ma znaczenia. Ale sama miałam obiekcję, kiedy szłam na kurs, bo byłam przed 50-tką”, wyznała. 

Pani Justyna prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje blisko 3,5 tysiąca osób. My jesteśmy pod wrażeniem! A Wy? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.