Fot. Nailac
VIVA! Tylko u nas

Perfekcyjny manicure na wiosnę!

Poznaj kolekcję lakierów Małgorzaty Rozenek-Majdan

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 10 marca 2018 14:05
Fot. Nailac

Bez względu na to, czy dzień w dzień dbasz o dom jak Perfekcyjna Pani Domu, czy podróżujesz po świecie i podejmujesz szalone wyzwania niczym te z programu Iron Majdan to zawsze możesz mieć idealne paznokcie jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda stacji TVN stworzyła swoją własną linię lakierów hybrydowych z marką Nailac. Zobacz, jak  prezentuje się gwiazdorska kolekcja!

Fot. Nailac

Małgorzata Rozenek-Majdan została ambasadorką marki Nailac już w sierpniu zeszłego roku. Miss Sunshine to już druga kolekcja, którą gwiazda stworzyła w ramach tej współpracy. Na swoim koncie, gwiazda ma już jesienną linię lakierów. Tym razem, przygotowała dla nas pięć supermodnych kolorów, które idealnie wpisują się w wiosenne trendy. Małgorzata wybrała delikatne odcienie rozbielonego różu i fioletu, które pasować będą do każdej karnacji i stylizacji. Specjalnie wyselekcjonowane przez nią pastele są dziewczęce, eleganckie i sprawiają, że dłonie wyglądają na zadbane.

Co ważne, lakiery hybrydowe Nailac nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak formaldehyd, kamfora, toluen, DBP czy ołów. Malowanie paznokci uprzyjemnia także brak intensywnego zapachu, który nie raz przyprawił nas o ból głowy. Bardzo cieszy nas też fakt, że lakiery nie były testowane na zwierzętach.

Jak zrobić manicure w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Perfekcyjny manicure to nie tylko wybór odpowiedniego koloru. To także właściwe wykonanie. Aby cieszyć się pięknymi paznokciami przez wiele dni, najlepiej jest wybrać lakiery hybrydowe. Są bardzo trwałe, nie odpryskują, a kolory wyglądają pięknie przez nawet 2-3 tygodnie. Specjalistka marki Nailac – Sylwia Pfajfer, zdradziła dwa triki na perfekcyjny manicure w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Według niej wystarczy jedna prosta sztuczka, aby malowanie pastelowymi lakierami było łatwiejsze. Po utwardzeniu bazy, czyli pierwszej warstwy, należy przetrzeć ją suchym wacikiem bezpyłowym. Sprawi to, że płytka będzie bardziej matowa, dzięki czemu kolorowe lakiery będą się mniej po niej ślizgały i poprawi się ich krycie. Druga rada dotyczy samego końca malowania paznokci. Sylwia Pfajfer zdradziła, aby po utwardzeniu ostatniej warstwy, poczekać chwilę z nawilżeniem dłoni oliwką czy kremem. W ciągu kilku minut od wyjęcia rąk z lampy, lakier zdąży się maksymalnie utrwalić oraz ostygnąć. Dzięki temu manicure będzie jeszcze bardziej trwały i błyszczący. Perfekcyjny!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…