Fot. Nailac
VIVA! Tylko u nas

Perfekcyjny manicure na wiosnę!

Poznaj kolekcję lakierów Małgorzaty Rozenek-Majdan

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 10 marca 2018 14:05
Fot. Nailac

Bez względu na to, czy dzień w dzień dbasz o dom jak Perfekcyjna Pani Domu, czy podróżujesz po świecie i podejmujesz szalone wyzwania niczym te z programu Iron Majdan to zawsze możesz mieć idealne paznokcie jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda stacji TVN stworzyła swoją własną linię lakierów hybrydowych z marką Nailac. Zobacz, jak  prezentuje się gwiazdorska kolekcja!

Fot. Nailac

Małgorzata Rozenek-Majdan została ambasadorką marki Nailac już w sierpniu zeszłego roku. Miss Sunshine to już druga kolekcja, którą gwiazda stworzyła w ramach tej współpracy. Na swoim koncie, gwiazda ma już jesienną linię lakierów. Tym razem, przygotowała dla nas pięć supermodnych kolorów, które idealnie wpisują się w wiosenne trendy. Małgorzata wybrała delikatne odcienie rozbielonego różu i fioletu, które pasować będą do każdej karnacji i stylizacji. Specjalnie wyselekcjonowane przez nią pastele są dziewczęce, eleganckie i sprawiają, że dłonie wyglądają na zadbane.

Co ważne, lakiery hybrydowe Nailac nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak formaldehyd, kamfora, toluen, DBP czy ołów. Malowanie paznokci uprzyjemnia także brak intensywnego zapachu, który nie raz przyprawił nas o ból głowy. Bardzo cieszy nas też fakt, że lakiery nie były testowane na zwierzętach.

Jak zrobić manicure w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Perfekcyjny manicure to nie tylko wybór odpowiedniego koloru. To także właściwe wykonanie. Aby cieszyć się pięknymi paznokciami przez wiele dni, najlepiej jest wybrać lakiery hybrydowe. Są bardzo trwałe, nie odpryskują, a kolory wyglądają pięknie przez nawet 2-3 tygodnie. Specjalistka marki Nailac – Sylwia Pfajfer, zdradziła dwa triki na perfekcyjny manicure w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Według niej wystarczy jedna prosta sztuczka, aby malowanie pastelowymi lakierami było łatwiejsze. Po utwardzeniu bazy, czyli pierwszej warstwy, należy przetrzeć ją suchym wacikiem bezpyłowym. Sprawi to, że płytka będzie bardziej matowa, dzięki czemu kolorowe lakiery będą się mniej po niej ślizgały i poprawi się ich krycie. Druga rada dotyczy samego końca malowania paznokci. Sylwia Pfajfer zdradziła, aby po utwardzeniu ostatniej warstwy, poczekać chwilę z nawilżeniem dłoni oliwką czy kremem. W ciągu kilku minut od wyjęcia rąk z lampy, lakier zdąży się maksymalnie utrwalić oraz ostygnąć. Dzięki temu manicure będzie jeszcze bardziej trwały i błyszczący. Perfekcyjny!

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.