szminka-z-sercem-mary-kay
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Obdaruj mamę i podziel się dobrem z innymi. Trudno o lepszy prezent na Dzień Matki

Szminka z sercem to nie jest zwykły kosmetyk!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 21 maja 2022 09:46
szminka-z-sercem-mary-kay
Fot. materiały prasowe

Mary Kay Ash, założycielka marki Mary Kay, zwykła mawiać:

Możesz być tym, kim tylko zapragniesz być. Możesz wejść na każdą górę, na którą zechcesz. Możesz osiągnąć każdy cel, jaki tylko chcesz osiągnąć.

To wszystko prawda, ale łatwiej tego dokonać, gdy ma się wsparcie. Właśnie dlatego marka wraz z fundacją One Day po raz kolejny realizuje kampanię Dłonie Pełne Dobra, która ma pomóc wkraczającym w dorosłość podopiecznym domów dziecka stanąć na własnych nogach. Mogą to zrobić dzięki kursom zawodowym, np. językowym, kosmetycznym, cukierniczym i na prawo jazdy, a także najrozmaitszym warsztatom, indywidualnym spotkaniom z coachami oraz testom Gallupa, które pozwolą im odkryć drzemiące w nich talenty.

szminka-z-sercem-mary-kay
Fot. materiały prasowe

Czasem wystarczy impuls, otwarte w samą porę drzwi, usłyszane od coacha dobre słowo, które dodaje wiary w siebie. Bo – zgodnie z mottem fundacji One Day – w jeden dzień możemy zmienić nasze życie. Możemy też pomóc zmienić czyjeś.

Warto dzielić się dobrem

A co wspólnego z tym masz ty i twoja mama? Decydując się na zakup szminki z sercem od Mary Kay, np. z okazji Dnia Matki, wspierasz kampanię Dłonie Pełne Dobra i pomagasz to wszystko sfinansować - każdy sprzedany kosmetyk oznacza bowiem, że konto fundacji One Day wzbogaca się o kolejnego dolara. Im więcej pieniędzy uda się zebrać w ramach kampanii, tym więcej młodych ludzi, którzy nie mają z kim świętować Dnia Matki, będzie mogło skorzystać z szansy na odmianę losu.

szminka-z-sercem-mary-kay
Fot. materiały prasowe

Ty i twoja mama także na tym zyskacie, bo angażując się w pomaganie osobom, które miały mniej szczęścia niż wy, jeszcze bardziej docenicie to, co dało wam życie. Bo przecież dało wam wiele: macie siebie nawzajem!

Szminki z sercem od Mary Kay są więc wyjątkowe nie tylko ze względu na doskonałą jakość, nietypową formę i zachwycające kolory.

Trzy odcienie, świetny skład, nietypowa forma

szminka-z-sercem-mary-kay
Fot. materiały prasowe

Szminka z sercem ma trzy klasyczne, szalenie kobiece odcienie, które pasują do każdego typu urody: Courageous Pink, Natural Confidence i Bold Red. Pomadka ma aksamitne, matowe wykończenie i nawilżającą formułę nasyconą witaminą E, która nie bez powodu nazywa się witaminą młodości.

Uwagę zwraca także wyjątkowa forma kosmetyku: sztyft ma kształt uroczego serduszka. To nietypowe rozwiązanie to nie tylko kwestia estetyki: dzięki niemu aplikacja pomadki jest łatwiejsza, bo szpiczasta część pozwala precyzyjnie obrysować usta. Szminkę zamknięto w zabawnym pisaku. Wystarczy jedno kliknięcie, by się odrobinę wysunęła – akurat tyle, ile trzeba, by zrobić perfekcyjny makijaż.

szminka-z-sercem-mary-kay
Fot. materiały prasowe

W Dzień Matki spraw radość swojej mamie, a przy okazji pomóż tym, którzy mam nie mają. Wystarczy tylko jedna szminka z sercem! Znajdziesz ją na stronie Mary Kay.

Materiał powstał z udziałem marki Mary Kay

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.