Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Magdalena Cielecka zszokowała fanów zdjęciem w krótkich włosach

Jak terraz wygląda serialowa „Chyłka”?

Marta Cieplak 25 maja 2022 12:30
Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka przyzwyczaiła nas przez lata do swoich długich, blond włosów. Jeśli decydowała się na zmiany uczesania to zazwyczaj była to różnica długości maksymalnie kilku centymetrów. Aż do teraz. Aktorka znana m.in. z serialu „Chyłka” wrzuciła właśnie na Instagram zdjęcie w zupełnie nowej i bardzo zaskakującej fryzurze – Magdalena Cielecka ma teraz krótkie włosy w stylu Mii Farrow. Jak wygląda?

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Nagłowska już tak nie wygląda! Jej wiosenna metamorfoza robi wrażenie

Magdalena Cielecka w krótkich włosach

Magdalena Cielecka to nie pierwsza gwiazda, która tej wiosny zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Wcześniej ciemne włosy przefarbowała na blond Agnieszka Sienkiewicz, a na modnego boba zdecydowała się Julia Kamińska i Barbara Kurdej-Szatan. Jednak to właśnie Cielecka zyska miano największej przemiany, bo w tak krótkich włosach nikt się jej nie spodziewał.

Paryski styl, podpisała swój nowy look na Instagramie

Włosy Magdaleny Cieleckiej są nie tylko bardzo krótkie, ale też wyraźnie ciemniejsze niż wcześniej. Wygląda w nich rewelacyjnie. A co na tę zmianę mówią fani i przyjaciele gwiazdy?

Najs ❤️, skomentowała Anita Sokołowska

Pięknie❤️
WOW !, piszą wielbiciele gwiazdy

Ale są i tacy, którzy żałują jej decyzji o zdecydowanie woleli Magdalenę Cielecką w długich włosach. A Wy wolicie ją w którym uczesaniu?
 
 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.