Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Magdalena Cielecka zszokowała fanów zdjęciem w krótkich włosach

Jak terraz wygląda serialowa „Chyłka”?

Marta Cieplak 25 maja 2022 12:30
Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka przyzwyczaiła nas przez lata do swoich długich, blond włosów. Jeśli decydowała się na zmiany uczesania to zazwyczaj była to różnica długości maksymalnie kilku centymetrów. Aż do teraz. Aktorka znana m.in. z serialu „Chyłka” wrzuciła właśnie na Instagram zdjęcie w zupełnie nowej i bardzo zaskakującej fryzurze – Magdalena Cielecka ma teraz krótkie włosy w stylu Mii Farrow. Jak wygląda?

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Nagłowska już tak nie wygląda! Jej wiosenna metamorfoza robi wrażenie

Magdalena Cielecka w krótkich włosach

Magdalena Cielecka to nie pierwsza gwiazda, która tej wiosny zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Wcześniej ciemne włosy przefarbowała na blond Agnieszka Sienkiewicz, a na modnego boba zdecydowała się Julia Kamińska i Barbara Kurdej-Szatan. Jednak to właśnie Cielecka zyska miano największej przemiany, bo w tak krótkich włosach nikt się jej nie spodziewał.

Paryski styl, podpisała swój nowy look na Instagramie

Włosy Magdaleny Cieleckiej są nie tylko bardzo krótkie, ale też wyraźnie ciemniejsze niż wcześniej. Wygląda w nich rewelacyjnie. A co na tę zmianę mówią fani i przyjaciele gwiazdy?

Najs ❤️, skomentowała Anita Sokołowska

Pięknie❤️
WOW !, piszą wielbiciele gwiazdy

Ale są i tacy, którzy żałują jej decyzji o zdecydowanie woleli Magdalenę Cielecką w długich włosach. A Wy wolicie ją w którym uczesaniu?
 
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.