Justyna Szyc-Nagłowska, VIVA! 16/2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
O tym się mówi!

Justyna Nagłowska już tak nie wygląda! Jej wiosenna metamorfoza robi wrażenie

"Czuję się super, chociaż parę dni będę się przyzwyczajać do nowej wersji siebie"

Aleksandra Frankowska 15 maja 2022 07:27
Justyna Szyc-Nagłowska, VIVA! 16/2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Justyna Nagłowska słynie ze swoich jasnych blond włosów. Ostatnimi czasy nosiła raczej grzeczną, idealnie ułożona fryzurę z grzywką. Maj to jednak idealny czas na zmiany, a gwiazda uznała, że przyszedł również moment na nią. Na Instagramie zaprezentowała swoją wiosenną metamorfozę, która sprawiła, że fani zasypali ją mnóstwem komentarzy!

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan obcięła włosy na krótko: „Poczułam, jakbym pozbyła się jakiegoś ciężaru”

Jak teraz wygląda Justyna Nagłowska?

Na swoim Instagramie Justyna Nagłowska zaprezentowała niezwykłą przemianę. Dość krótkie, podwinięte do środka włosy z grzywką w odcieniu chłodnego blondu zamieniła na rockowe, dłuższe blond włosy z widocznym odrostem, który jest teraz niezwykle modny. Fale surferki przypomniały jej fankom o nadchodzącym lecie. Włosy nabrały również nieco cieplejszego odcienia, który dodał Nagłowskiej dziewczęcości i nowej świeżości.

Lubię czuć tą adrenalinkę jak będzie, co poczuję. Czuję się super, chociaż parę dni będę się przyzwyczajać do nowej wersji siebie ❤️

Justyna Nagłowska wygląda fenomenalnie. Naszym zdaniem to jedna z jej najlepszych metamorfoz - idealna na nadchodzące lato!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.