Trawińska mn
Fot. mat. pras. TVN Style
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Trawińska w zupełnie nowej roli. Poprowadzi nowy program o kobietach i dla kobiet

O czym będzie produkcja? Jak się sprawdzi w nowej roli?

Redakcja VIVA! 12 marca 2022 06:05
Trawińska mn
Fot. mat. pras. TVN Style

Katarzyna Trawińska to znanA bizneswoman, która od kilkunastu lat działa w branży kosmetycznej i marketingu sieciowego. Biznes MLM zna od podszewki Nie dziwi więc fakt, że niedawno decydowała się wydać książkę, w której przekazuje swoje rady - przykłady z życia wzięte, które sama zaobserwowała we własnej firmie oraz w branży. To jednak nie wszystko. Przedsiębiorczyni zadebiutowała właśnie w zupełnie dla siebie nowej roli. W programie Misja Kobieta, który będzie miał swoją premierę już 20 marca, wystąpi bowiem w roli prowadzącej. Misja Kobieta to nowy program, który pojawi się na antenie kanału TVN Style. O czym będzie traktował?

ZOBACZ: Niewiarygodne kostiumy w nowym show TVN „Mask Singer”! Poznaj kulisy

Bohaterkami programu Misja Kobieta będą kobiety, które, jak same twierdzą, kompletnie nie radzą sobie w sytuacjach rodzinnych i zawodowych. Mają wrażenie, że cały czas „jest im pod górkę”, ich frustracja ciągle rośnie, a samoocena spada. Często proste rozwiązania są w zasięgu ich ręki, ale nie wiedzą, jak po nie sięgnąć.

Trawińska 3
Fot. mat. pras. TVN Style

Przewodniczką po świecie rozwiązywania kobiecych wyzwań będzie Katarzyna Trawińska, znana wrocławska bizneswoman, założycielka prężnie działającej firmy kosmetycznej. Katarzyna pomoże kobietom w poradzeniu sobie z najróżniejszymi problemami, z jakimi tak naprawdę mierzymy się my wszystkie: „nie mogę znaleźć pracy”, „ciężko mi jest być mamą”, „nie mam czasu dla siebie”.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Trawińska: Do działania najbardziej motywują mnie moje córki [WYWIAD]

Dla każdej z nas ważne jest zdefiniowanie jak chcemy żyć i co jest dla nas ważne. W swoim życiu zawodowym i prywatnym poznałam fantastycznych ludzi, którzy wspierali mnie w podążaniu wybraną przeze mnie drogą, motywowali do działania i służyli radą. To było bezcenne. Dlatego od lat sama wspieram kobiety, pomagam im wziąć życie we własne ręce i ruszyć z miejsca. Teraz będę to robić także w programie „Misja kobieta”. Będę inspirować nasze bohaterki i namawiać je, by z odwagą spełniały swoje marzenia i stawiały pierwsze kroki ku lepszej przyszłości. To niesamowite uczucie patrzeć na to, jak rozwijają skrzydła i nabierają pewności siebie, opowiada o nowym projekcie Katarzyna Trawińska.

Trawińska 2
Fot. mat. pras. TVN Style

Program będzie emitowany od 20 marca w każdą niedzielę o godzinie 11:20 na antenie TVN Style. Będziecie oglądać? Jesteśmy bardzo ciekawi, jak z codziennymi problemami bohaterek poradzi sobie wrocławska bizneswoman. Ale także oczywiście one same! 

Trawińska 1
Fot. mat. pras. TVN Style

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.