To idealne miejsce na świąteczne zakupy

Marta Cieplak 21 listopada 2022 15:30

Znany i uwielbiany brytyjski dom zapachowy Jo Malone London otworzył pierwszy flagowy butik w Warszawie. Jego wnętrze zaprojektowano z dbałością o każdy detal, a ilość kosmetyków i usług dostępnych na miejscu zapiera dech. To miejsce dla wszystkich fanek świata beauty!

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze perfumy z drogerii na jesień 2022

Jo Malone otworzył pierwszy butik w Polsce

Jo Malone London słynie z tworzenia ponadczasowych, eleganckich zapachów i promuje ideę świata, w którym rozpieszczane są wszystkie zmysły. Tym sposobem najważniejsze wspomnienia, które najsilniej zapisują się w naszej pamięci, mogą nosić nuty Jo Malone London.

Zapachy brytyjskiej marki są komponowane z dbałością o szczegóły, aby można było je nosić indywidualnie lub łączyć, chcąc uzyskać bardziej spersonalizowane perfumy. Każdy z nich jest opracowywany we współpracy z wybranymi przez markę, cieszącymi się najwyższym uznaniem na świecie, mistrzami perfumiarstwa i przy wykorzystaniu najwyższej jakości składników. W ramach kolekcji oferowane są zapachy Cologne, produkty do kąpieli i dodatki do domu, a także sezonowe zapachy oraz edycje limitowane.

Co ważne, w butiku można liczyć na pomoc ekspertów na najwyższym poziomie. Styliści marki służą pomocą oraz ekspercką wiedzą, zarówno podczas komponowania przez klientów swojego nowego podpisu zapachowego, czy też w trakcie dobierania idealnego prezentu. W butiku dostępne są również różnorodne opcje personalizacji, które sprawią, że każdy produkt jest jeszcze bardziej wyjątkowy i nabiera szczególnego znaczenia.

Stacja do personalizacji i grawerowania dostępna w butiku robi wielkie wrażenie.

Sercem Jo Malone London jest kamienica z epoki gregoriańskiej w londyńskiej dzielnicy Marylebone, a  sieć butików marki nawiązuje projektem wnętrza do wyglądu siedziby głównej. Współczesne wnętrza zdobią klasyczne detale. Charakterystycznych elementów wystroju nie zabrakło także w warszawskim butiku.

Każdy detal w tym projekcie ma znaczenie.

Marka Jo Malone jest uwielbiana przez kobiety na całym świecie. Używają ich celebryci, gwiazdy Hollywood, a nawet członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Dlatego na otwarciu butku w Westfield Mokotów w Warszawie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd. Kto się pojawił? Zobaczcie w naszej galerii. 

1/5
Butik Jo Malone Warszawa Krupiińska
Copyright @materiały prasowe
1/5

Gwiazdy na otwarciu butiku Jo Malone London: Paulina Krupińska 

2/5
Butik Jo Malone Warszawa
Copyright @materiały prasowe
2/5

Gwiazdy na otwarciu butiku Jo Malone London: Sandra Kubicka

3/5
Butik Jo Malone Warszawa
Copyright @materiały prasowe
3/5

Gwiazdy na otwarciu butiku Jo Malone London: Lidia Popiel

4/5
Butik Jo Malone Warszawa
Copyright @materiały prasowe
4/5

Gwiazdy na otwarciu butiku Jo Malone London: Karolina Malinowska

5/5
Butik Jo Malone Warszawa
Copyright @materiały prasowe
5/5

Gwiazdy na otwarciu butiku Jo Malone London: Kasia Stankiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.