Jessica Chastain
Fot. Matt Winkelmeyer/Getty Images for The Critics' Choice Awards
O tym się mówi!

Jessica Chastain już tak nie wygląda! Aktorka diametralnie zmieniła kolor włosów!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 31 maja 2022 19:27
Jessica Chastain
Fot. Matt Winkelmeyer/Getty Images for The Critics' Choice Awards

Jessica Chastain to jedna z najpiękniejszych aktorek Hollywood. Znana ze swoich rudych włosów piękność postawiła na metamorfozę, ale tylko na planie nowego filmy Mother's Instinct, gdzie wraz z Anne Hathaway wciela się w jedną z głównych ról. Jaki kolor ma teraz aktorka i jak wygląda? Metamorfoza robi wrażenie!

ZOBACZ TEŻ: To już światowy viral: Oscar Isaac zmysłowo patrzy na Jessicę Chastain w Wenecji. Czy aktorzy są parą?

Jessica Chastain zmieniła kolor włosów

Najnowsze zdjęcia z planu nowego filmu, w którym gra Jessica Chastain nie kłamią. Aktorka zmieniła kolor włosów na jasny blond. Musimy przyznać, że wygląda fenomenalnie i odcień zdecydowanie bardzo jej pasuje. Podkreśla jej delikatną, porcelanową cerę. W rzeczywistości może być to również peruka, którą Chastain zakłada na potrzeby nowej produkcji, której premiery nie może doczekać się wielu fanów aktorki.

CZYTAJ TEŻ: Jessica Chastain po raz pierwszy została mamą! Dziecko urodziła surogatka 

Jessica Chastain
Fot. Jose Perez/Bauer-Griffin/GC Images

Jessica Chastain
Fot. James Devaney/GC Images

Jessica Chastain w nowym filmie "Mother's Instinct"

Film, w którym gra obecnie Jessica Chastain to historia dwóch kobiet, gospodyń domowych. Cała akcja rozgrywa się w latach 60. Przyjaciółki, w których role wciela się Chastain oraz Anne Hathaway mają życie jak z bajki. Bogaci mężowe, dorastające dzieci. Ich szczęście przerywa straszny wypadek. Wówczas ich życie diametralnie się zmienia, a matczyny instynkt daje o sobie znać ze zdwojoną siłą.  

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.