Fot. EastNews
VIVA! Tylko u nas

Znane są z hollywoodzkiego uśmiechu! Jak one to robią? 

Teraz ty możesz go mieć!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 10 czerwca 2018 10:32
Fot. EastNews

Uśmiech to największa ozdoba każdej z nas, to również kluczowy element wizerunku gwiazd, które starają się dbać o perfekcyjną biel swoich zębów. Niektóre celebrytki zaistniały w show-biznesie dzięki pięknemu uśmiechowi, który bardzo szybko stal się ich wizytówką. Przykładem są spektakularne kariery Julii Roberts czy Margot Robbie. Tylko jak radzić sobie z tym, żeby bez względu na upływający czas, nasze zęby nadal uwodziły? Czy można osiągnąć taki efekt bez dodatkowych zabiegów upiększających? 

Uśmiech działa cuda!

Fot. EastNews

Szukasz miłości na Tinderze? Możesz tego nie wiedzieć, ale uśmiech może znacząco poprawić twoje szanse na jej znalezienie! Według badania przeprowadzonego przez markę Blend-a-med, wzrosną one aż trzykrotnie! Eksperyment dowiódł, że zdjęcia profilowe, na których osoba szczerze się uśmiecha, zdobywały trzy razy więcej przesunięć w prawo i propozycji randek.

To jednak nie jedyne badanie, które potwierdza, że piękny uśmiech wpływa na to, jak postrzegają nas ludzie. Jak mówi dr Ewa Jarczewska Gerc:

W jednym z badań, uczestnikom pokazywano zdjęcia, na których przedstawione osoby prezentowały zdrowe zęby kontra zmanipulowane, nieładne. Uczestnicy eksperymentu postrzegali osoby ze zdrowym uśmiechem jako bardziej inteligentne, sympatyczne, szczęśliwe.

Białe zęby bez wyrzeczeń

Fot. EastNews

Na szczęście uśmiech niczym Margot Robbie czy Gwen Stefani wcale nie musi wiązać się z wyrzeczeniami czy skomplikowanymi zabiegami. Obawiamy się domowego wybielania, ponieważ nie chcemy zniszczyć czy uwrażliwić szkliwa. Dlatego marka Blend-a-med wraz z zespołem naukowców, stworzyła pastę, która jednocześnie wybiela, pielęgnuje oraz wzmacnia nasze zęby.

Przebarwienia - wróg pięknego uśmiechu

Głównym problemem, z którym zmaga się aż 1/3 pacjentów gabinetów stomatologicznych są powierzchniowe przebarwienia zębów. Skąd się biorą? Jak tłumaczy prof. Ewa Iwanicka-Grzegorek:

Przebarwienia powstają, ponieważ twarde tkanki zęba, w tym szkliwo, są w pewnym stopniu przepuszczalne dla substancji barwiących, zawartych w kawie, herbacie, czerwonym winie, niektórych warzywach i owocach.

W nowych pastach Blend-a-med znajdziemy nową formułę - Active Mineral Complex, która zawiera krzemionkę delikatnie polerującą zęby usuwając jednocześnie przebarwienia, fluorek sodu, który pielęgnuje osłabione szkliwo oraz sufraktant pozostawiający uczucie świeżości czystości.

Fot. Materiały prasowe

Znajdziemy ją w nowych pastach do zębów Blend˗a˗med 3D White Whitening Therapy - Enamel Care oraz Sensitivity Care. Pierwsza z nich nie tylko wybiela zęby, ale także wzmacnia ich osłabione szkliwo. Z kolei pasta Sentivity Care sprawdzi się w przypadku zębów wrażliwych, których wybielanie jest szczególnie trudne, ponieważ są bardzo czułe na zmiany temperatur, a także substancje wybielające. Jest bezpieczna i sprawia, że szkliwo jest mocniejsze i nie musimy obawiać się o ból.

Materiał powstał we współpracy z marką Blend-a-med.Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.