Inveray: lakiery
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

INVERAY wyznacza nowe standardy, oferując innowacyjne i luksusowe SPA również w Twoim domu!

Poznaj filozofię zdrowego manicure

Konrad Szczęsny 3 grudnia 2021 14:46
Materiał partnera
Inveray: lakiery
Fot. Materiały prasowe

Jeśli cenisz jakość, piękno i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych, to marka INVERAY jest dla ciebie. W Laboratorium INVERAY powstały rewolucyjne lakiery hybrydowe, eliksiry i serum zmieniające dotychczasową filozofię wykonywania manicure hybrydowego, oferując manicure, który pielęgnuje i jest bezpieczny dla paznokci.

INVERAY: domowe spa i sekret zdrowego manicure

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, którzy świadomie dbając o siebie szukają jakościowych i bezpiecznych produktów, marka Inveray, jako pierwsza na rynku, zadbała o luksusowy manicure oparty na odżywianiu i ochronie płytki równocześnie. INVERAY stworzyło innowacyjną technikę pielęgnacyjną podczas wykonywania manicure i pedicure, polegającą na zakrapianiu eliksirów Inveray na i pod płytkę paznokcia. Wystarczy jedna kropla eliksiru, aby zapewnić szybką odbudowę i regenerację płytki paznokcia już w trakcie zabiegu manicure oraz po zdjęciu hybrydy.

Inveray: eliksiry
Fot. Materiały prasowe

INVERAY wyróżnia się na rynku innowacyjnymi lakierami hybrydowymi, które mają skład wolny od HEMA i di-HEMA (szkodliwe substancje ocenione przez Komisję Europejską jako wysoce alergizujące i dopuszczone jedynie do użytku profesjonalnego), co sprawia, że lakiery hybrydowe INVERAY można bezpiecznie stosować we własnym domu.

Kolejnym walorem lakierów INVERAY jest bardzo prosta aplikacja, dzięki wysokiej pigmentacji wystarczy zaledwie 1 warstwa, aby uzyskać maksymalne, piękne krycie, dzięki czemu opakowanie 10 ml wystarcza na dwukrotnie więcej aplikacji. Lakiery nie pozostawiają smug, są samopoziomujące i niezwykle trwałe.

Inveray: lakiery
Fot. Materiały prasowe

Kwintesencją marki są produkty oparte na nowych technologiach i opatentowanych formułach, niespotykanych do tej pory na światowym rynku kosmetycznym. INVERAY wykorzystuje w linii pielęgnacyjnej cenne oleje i ekstrakty w czystej postaci pozyskane podczas nowoczesnych procesów biotechnologicznych, w tym ekstrakt z bambusa morskiego - substancji aktywnej nagrodzonej w 2018 roku nagrodą The Green Ingredient Award.

Składnik ten zawarty w Intensive Rebuilding Serum intensywnie nawilża, regeneruje, a także chroni przed promieniowaniem światła niebieskiego HEV i fotostarzeniem. Dzięki unikalnej kompozycji naturalnych składników serum rozjaśnia istniejące już przebawienia skórne, chroniąc jednocześnie przed powstawianiem kolejnych. Wyjątkowe kompozycje serum i eliksirów nie zawierają alergenów, a finezyjny zapach sprawi, że dbanie o dłonie będzie prawdziwym rytuałem piękna.

Inveray: serum
Fot. Materiały prasowe

Marka Inveray, mając na uwadze największą satysfakcję klienta, zadbała również o design, oferując kosmetyki w pięknych opakowaniach. Z Inveray doświadczysz intensywnej i bezpiecznej pielęgnacji w luksusowym wydaniu. Marka zapewnia nowy wymiar troski o swoje dłonie i o siebie.  

Facebook: https://www.facebook.com/inverayofficial

Instagram @inveray.official

sklep: www.shop.inveray.com

Inveray: be colourful with INVERAY
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.