Idealna, proporcjonalna figura
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Idealna figura bez ćwiczeń i diety? Tak, to możliwe! 

Odkryj tajemnicę pięknej sylwetki!

Artykuł sponsorowany 10 lipca 2018 11:50
Idealna, proporcjonalna figura
Fot. Adobe Stock

Duży biust, wąska talia, lekko zaokrąglone biodra i smukłe uda są marzeniem wielu kobiet i ich mężczyzn… Niestety, genów nie da się oszukać, a sama dieta i sport mogą skorygować nasze proporcje, ale nie zmienią ich drastycznie. Czy w takiej sytuacji powinnyśmy na zawsze zapomnieć o idealnej, proporcjonalnej sylwetce? Nie, ponieważ na pomoc naszym kształtom nadchodzi nauka!

Dieta i ćwiczenia to za mało

Proporcjonalna figura jest bardzo trudna do osiągnięcia, nawet jeśli zdrowo jemy i regularnie ćwiczymy. Dlaczego? Ponieważ każdy z nas rodzi się z określonym typem sylwetki. Niektóre kobiety są typowymi „gruszkami” z szerokimi biodrami i małym biustem. Inne zmagają się z figurą jabłka, czyli sporym brzuszkiem bez wcięcia w talii i szczupłymi nogami. Gdy odchudzamy się, problemem może być to, że równomiernie chudniemy z każdego miejsca. Gruszka będzie mieć jeszcze mniejszy biust, a biodra, mimo, że smuklejsze, ciągle będą dość szerokie. Pani jabłko pochwali się mniejszym brzuchem, ale nadal nie będzie mieć wcięcia w talii. Irytujące, prawda? Taka sytuacja może naprawdę frustrować, gdy tyle wysiłku i czasu wkładamy w wypracowanie idealnej sylwetki. Na szczęście, nauka znalazła skuteczne i szybkie rozwiązanie tego problemu!   

Usuń tłuszcz i ... wykorzystaj go! 

Firma ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych. Pierwszą z wprowadzanych na rynek technologii ITP S.A. jest LipoLife 3G. Hasłem przewodnim tej technologii  jest przesłanie „Sięgnij po swoje idealne proporcje…”. LipoLife 3G to kompleksowy system do liposukcji laserowej, który w rewolucyjny sposób pozwala usunąć niechcianą tkankę tłuszczową. Co jest tak niezwykłego w technologii LipoLife 3G? Zabieg umożliwia nie tylko usunięcie niechcianego tłuszczu z brzucha czy ud, ale także, podczas tego samego zabiegu, pozwala wykorzystać tkankę tłuszczową do powiększenia piersi lub pośladków, a nawet i odmłodzenia twarzy! Podczas zabiegu skóra poddawana jest ujędrniającemu działaniu temperatury, pozostawiając wyszczuplone ciało gładkim i jędrnym. 

Lipolife
Fot. ITP S.A.

LipoLife 3G pozwala spełnić najskrytsze marzenia o idealnej figurze. Zabrać stąd, przenieść tam? Pozbyć się nadmiernych kilogramów i przenieść je w inne miejsce? Teraz to możliwe. Z LipoLife 3G wreszcie możesz sięgnąć po swoje idealne, wymarzone proporcje!

lipolife.com.pl/

Materiał powstawał we współpracy z marką ITP S.A.


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!