Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski ma najlepsze ciało w polskim show-biznesie?

Zobaczcie gorące zdjęcia autorstwa Ani Lewandowskiej i... Klary!

Redakcja VIVA! 30 grudnia 2019 21:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Ania i Robert Lewandowscy mają za sobą bardzo pracowity rok – piłkarz zachwycał niemal w każdym meczu ilością goli, a Anna Lewandowska prowadziła obozy treningowe, wprowadziła na rynek linię kosmetyków Phlov, a jej aplikacja z treningami i dietą zadebiutowała na niemieckim rynku. Do tego niedawno podzielili się z fanami informacją, że za kilka miesięcy po raz kolejny zostaną rodzicami! Aby odpocząć po tym niezwykle aktywnym czasie, postanowili wyjechać na wakacje w ciepłe kraje i wrzucają piękne zdjęcia na Instagram. Nas zachwyciły szczególnie fotki Roberta z córką oraz zdjęcie piłkarza bez koszulki autorstwa... Klary!  

Robert Lewandowski z nagą klatą w obiektywie Klary!

Pierwszymi zdjęciami z wakacji podzieliła się Anna Lewandowska na swoim Instagramie. Ale dopiero fotki ukazujące nagą klatę Roberta rozgrzały internet do czerwoności!

Uwierzycie, że to niesamowite zdjęcie jest autorstwa małej Klary??? Robert prezentuje się na nim fantastycznie!

Ania nie pozostała w tyle i też zrobiła mężowi zdjęcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last days of the year😃 Time for rest😉 and then... 🏃‍♂️⚽ #holiday #rl9 #beachvibes

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Które podoba Wam się bardziej?

Nas rozczula jeszcze inna fotka, na której widać Roberta z Klarą wchodzących do wody. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👨‍👧😍 #familytime #qualitytime 📸 @annalewandowskahpba

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Naszym zdaniem te zdjęcia udowadniają, że Robert ma najlepsze ciało w polskim show-biznesie! A Ania coraz częściej pokazuje swój ciążowy brzuszek...

  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.