Gerard Pique
Fot. Pablo Cuadra/WireImage/Getty Images
O tym się mówi!

Gerard Pique pokazał synów!  Ależ oni wyrośli!

Jeden przypomina Shakirę, a drugi Gerdarda!

Aleksandra Frankowska 13 sierpnia 2021 13:27
Gerard Pique
Fot. Pablo Cuadra/WireImage/Getty Images

Na Instagramie Gerarda Pique pojawiło się urocze zdjęcie z synami, których mamą jest Shakira. Milan i Sasha bardzo się zmienili, a każdy z osoba podobny jest do jednego z rodziców. Jak teraz wyglądają synowie gwiazdorskiej pary?

Czytaj też: Gerard Pique już tak nie wygląda! Piłkarz zgolił brodę i niesamowicie schudł!

Związek Shakiry i Pique

Para jest ze sobą już od ponad 10 lat. Poznali się podczas Muldialu 2010, kiedy to wokalistka nagrywała teledysk do piosenki promującej wydarzenie w RPA, Waka Waka. Przypominamy, że między partnerami jest spora różnica wieku. Shakira jest bowiem o 10 lat starsza od piłkarza.

Nie byłam fanką piłki nożnej, więc nie wiedziałam, kim on jest. Ale kiedy zobaczyłam nagranie, pomyślałam: „Hmm. Ten jest całkiem uroczy”. I wtedy ktoś postanowił nas przedstawić – mówiła wokalistka.

Para wspólnie wychowuje dwóch synów, Milana i Sashę. Na Instagramie można zobaczyć urocze kadry z ich rodzinnego życia. Widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Czytaj również: Shakira podzieliła się fanami uroczym zdjęciem synków! Do kogo są podobni?

Gergard Pique pokazał synów

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie, piłkarz pokazał urocze zdjęcie z synami. Chłopcy od pewnego czasu bardzo się zmienili. Rosną jak na drożdżach! Milan zdecydowanie przypomina bardziej swojego tatę, a Sasha mamę, Shakirę. Oboje mają piękne, duże oczy, jednak jeden ma ciemniejsze, a drugi jaśniejsze włosy. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.