Gerard Pique
Fot. Pablo Cuadra/WireImage/Getty Images
O tym się mówi!

Gerard Pique pokazał synów!  Ależ oni wyrośli!

Jeden przypomina Shakirę, a drugi Gerdarda!

Aleksandra Frankowska 13 sierpnia 2021 13:27
Gerard Pique
Fot. Pablo Cuadra/WireImage/Getty Images

Na Instagramie Gerarda Pique pojawiło się urocze zdjęcie z synami, których mamą jest Shakira. Milan i Sasha bardzo się zmienili, a każdy z osoba podobny jest do jednego z rodziców. Jak teraz wyglądają synowie gwiazdorskiej pary?

Czytaj też: Gerard Pique już tak nie wygląda! Piłkarz zgolił brodę i niesamowicie schudł!

Związek Shakiry i Pique

Para jest ze sobą już od ponad 10 lat. Poznali się podczas Muldialu 2010, kiedy to wokalistka nagrywała teledysk do piosenki promującej wydarzenie w RPA, Waka Waka. Przypominamy, że między partnerami jest spora różnica wieku. Shakira jest bowiem o 10 lat starsza od piłkarza.

Nie byłam fanką piłki nożnej, więc nie wiedziałam, kim on jest. Ale kiedy zobaczyłam nagranie, pomyślałam: „Hmm. Ten jest całkiem uroczy”. I wtedy ktoś postanowił nas przedstawić – mówiła wokalistka.

Para wspólnie wychowuje dwóch synów, Milana i Sashę. Na Instagramie można zobaczyć urocze kadry z ich rodzinnego życia. Widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Czytaj również: Shakira podzieliła się fanami uroczym zdjęciem synków! Do kogo są podobni?

Gergard Pique pokazał synów

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie, piłkarz pokazał urocze zdjęcie z synami. Chłopcy od pewnego czasu bardzo się zmienili. Rosną jak na drożdżach! Milan zdecydowanie przypomina bardziej swojego tatę, a Sasha mamę, Shakirę. Oboje mają piękne, duże oczy, jednak jeden ma ciemniejsze, a drugi jaśniejsze włosy. 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.