Dorota Gardias 2020
Fot. Instagram/Dorota Gardias
metamorfozy gwiazd

Dorota Gardias i jej córka w takich samych fryzurach!

Wakacyjne uczesanie mamy i córki to prawdziwy hit

Redakcja VIVA! 31 stycznia 2020 21:12
Dorota Gardias 2020
Fot. Instagram/Dorota Gardias

Dorota Gardias wybrała się z przyjaciółmi i córeczką, 7-letnią Hanią na rajskie wakacje. Jak zdradziła w swoim Instastories, jedno z miejsc, które odwiedzają podczas podróży to słoneczne Puerto Rico! Pogodynka, gwiazda stacji TVN na wakacjach bawi się wyśmienicie. Fani mogą śledzić urlop Doroty na jej instagramowym profilu. Dziś Gardias zachwyciła zdjęciem, na którym razem z córką zaprezentowały nowe fryzury. I to jakie! Gwiazda poszła w ślady wielu zagranicznych celebrytek, które chętnie noszą superdługie warkocze zaplatane wysoko, od samej nasady włosów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najlepiej. ❤️

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

Modne warkocze Doroty Gardias

Gardias wybrała bardziej stonowaną wersję odważnej fryzury i zdecydowała się na szare pasma wplecione we włosy. Hania zaszalała i wybrała niebieskie warkocze! Jak to możliwe, że mając krótkie włosy Dorota mogła mieć zaplecione aż tak długie warkocze? Nic prostszego! Fryzjerka wplata w naturalne włosy sztuczne pasma. Jak Wam podoba się nowa fryzura Doroty i Hani? 

Dorota Gardias z córką
Fot. Instagram: @dorotagardias

Dorota Gardias z córką
Fot. Instagram: @dorotagardias

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.