Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Doda zachwyca sylwetką! Jej metamorfoza jest niesamowita!

Jak udało jej się to osiągnąć?

Aleksandra Frankowska 20 września 2021 19:27
Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Sylwetka Dody jest ostatnio jednym z gorętszych tematów w mediach. Wokalistka zadbała o swoją formę i wygląda jak nigdy dotąd. Jest nie tylko szczupła, ale i bardzo wysportowana. Na dniach opublikowała również zdjęcie z osobą, która pochwaliła jej efekty, a sama również dba o zdrowe odżywianie!

Czytaj też: Doda przeżyła prawdziwe piekło w małżeństwie. Ujawniła brutalną prawdę

Doda wciąż chudnie – jak udało jej się przejść taką metamorfozę?

Jak przyznała Rabczewska, chudnie kiedy w jej życiu dzieje się coś złego. Tym razem wokalistka mierzy się z rozstaniem z obecnym mężem, Emilem Stępniem. Nie zajada stresu – w trudnych chwilach ciężko jej cokolwiek przełknąć, jak mówiła w jednym z wywiadów w 2018 roku.

Na jednym z najnowszych zdjęć Doda pozuje z dziennikarką kulinarną Darią Ładochą. Jak wynika z podpisu zdjęcia, to ona także udowadnia innym, że zawsze można zmienić nawyki żywieniowe.

Mamy 37 i 39 lat i dzięki zdrowemu odżywianiu wyglądamy i czujemy się lepiej niż 10 lat temu. @darialadocha Wielkie gratulacje, że pokazałaś, że zawsze jest pora na zmianę nawyków, a efekty widać u Ciebie gołym gołym okiem – napisała Doda.

Trzeba przyznać, że zarówno Doda, jak i Daria Ładocha wyglądają zjawiskowo, a ich figury przyciągają wzrok. Czy to możliwe, że zdrowe odżywianie może przynieść aż tak spektakularne efekty? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.