modelka ma piękne rzesy
Fot. Launchmetrics/Spotlight
VIVA! Tylko u nas

Dlaczego mascara Telescopic Lift od L’Oréal Paris stała się viralem?

Dawno żadna mascara nie wywołała tak ogromnych emocji jak Telescopic Lift od L’Oréal Paris

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 marca 2023 13:43
modelka ma piękne rzesy
Fot. Launchmetrics/Spotlight

Tusz Telescopic Lift od L’Oréal Paris ma innowacyjną szczoteczkę, dzięki której spektakularnie unosi, rozdziela i wydłuża rzęsy, ale viralową sławę zawdzięcza… „Lashgate2023”. O co chodzi? Bardzo popularna amerykańska tiktokerka Mikayla Nogueira (ma 14,4 milionów obserwujących) pod koniec stycznia opublikowała na swoim profilu entuzjastyczną recenzję mascary Telescopic Lift od L’Oréal Paris

I nie byłoby w tym nic niezwykłego, bo Telescopic Lift zebrał do tej pory mnóstwo znakomitych recenzji, gdyby nie ostatnie ujęcie w tiktoku Mikayli, na którym influencerka prezentuje z profilu długość swoich rzęs, które wyglądają, jakby były sztuczne. To właśnie ten fragment filmu wywołał prawdziwą burzę. 

L'Oreal Telescopic Lift
Fot. Materiały prasowe

Afera na TikTtoku wokół Telescopic Lift od L’Oréal Paris

Tiktok z recenzją mascary szybko stał się viralem, a całą sytuację skomentowali najbardziej znani influencerzy urodowi na całym świecie, między innymi makijażowy guru Jeffree Star i youtuberka Alissa Ashley, którzy zarzucili Mikayli, że podważyła wiarygodność całej społeczności beauty influencerów. 

O Telescopic Lift od L’Oreal Paris stało się więc jeszcze głośniej, bo w social mediach lawinowo zaczęły się pojawiać recenzje innych influencerek, które na własnych rzęsach chciały sprawdzić, jaki efekt naprawdę daje ta mascara, i... wszystkie oceniły ją naprawdę entuzjastycznie. 

@muapolina Ta maskara to Telescopic Lift od @L’Oréal Paris. U mnie się sprawdziła, jest świetna!! 😭❤️ Testowałyście? #LorealParis #makeup #LorealTelescopicLift #TelescopicLiftMascara #wspolpracaplatna ♬ dźwięk oryginalny - MuaPolina

Jak działa mascara Telescopic Lift?

Telescopic Lift od L’Oréal Paris to tusz  dla osób, które oczekują natychmiastowego uniesienia i idealnego rozdzielenia. Za ten efekt odpowiada innowacyjna, asymetryczna szczoteczka z technologią podwójnych haczyków, dzięki którym rzęsy są idealnie pokryte mascarą i podkręcone. W formule kosmetyku znalazły się ceramidy poprawiające kondycję włosków i zapewniające ich sprężystość.

By w pełni wykorzystać potencjał, jaki daje szczoteczka Telescopic Lift, rzęsy warto malować, postępując zgodnie z trzema krokami, o których opowiedziała w tutorialu oficjalna makijażystka L’Oréal Paris Aga Wilk. Najpierw należy nakładać mascarę szerszą stroną szczoteczki z krótkimi włoskami, następnie warto je od nasady rozczesać grzebyczkami znajdującymi się z węższej strony szczoteczki, a na koniec unieść je, używając płaskiej strony szczoteczki.

„Tuszowanie rzęs od nasady aż po same końce nabiera dzięki tej szczoteczce zupełnie nowego znaczenia” – przekonuje Aga Wilk i dodaje: „Dzięki szczoteczce, która ma różne końcówki, można osiągnąć różne finalne efekty, w zależności od tego, na czym nam zależy”.

Czy viralowej mascarze Telescopic Lift od L’Oréal Paris afera z tiktokerką może zaszkodzić? Recenzje i spektakularne efekty, które daje na rzęsach, wskazują, że na pewno nie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…