VIVA! VIDEO

Avon od 30 lat zbliża Polki. Nieustannie

Z okazji okrągłego jubileuszu marki Avon przygotowaliśmy wyjątkowy materiał wideo, w którym główną rolę grają Konsultantki – Paulina i Agnieszka

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 czerwca 2022 11:50

"Zbliżamy Polki. Nieustannie" to jubileuszowe hasło Avon, który jest obecny na polskim rynku od 30 lat. Marka od samego początku pomaga Polkom w budowaniu poczucia własnej wartości, troszczy się o ich zdrowie i bezpieczeństwo, a także podejmuje działania mające na celu umożliwienie im rozwoju osobistego i zawodowego.

30-lat-avon-w-polsce
Fot. ECS

Zachęcamy do obejrzenia wyjątkowego materiału, w którym wystąpiły kobiety związane z tą marką od wielu lat: Paulina Skibińska i Agnieszka Bobak-Kręcioch. Posłuchajcie i przeczytajcie, co mówią o swojej pracy jako Konsultantka, jak udaje im się budować relacje z innymi, czym dla nich jest przedsiębiorczość, jak dbają o swoją niezależność finansową, jakie są ich ulubione kosmetyki oraz co dla nich oznacza, że Avon zbliża.

Paulina Skibińska
Menedżer Sprzedaży

paulina-skibińska
Fot. ECS

Co dla Ciebie oznacza, że Avon zbliża?

Dzięki wieloletniej pracy w Avon lepiej poznałam siebie. Kiedyś byłam szarą myszką, która nie wierzyła w siebie. Doceniłam moje wewnętrzne piękno i zauważyłam, jak wiele mogę osiągnąć, będąc sobą. Tutaj nie muszę nikogo udawać, po prostu jestem. Dzięki Avon i ludziom, których poznałam, nauczyłam się doceniać to, co mam, i dążyć do celu z uśmiechem na twarzy.

Wyjątkowe relacje z innymi buduję poprzez:

Uśmiech i wspólnie spędzony czas. Bardzo lubię to, że nigdy nie wiem, kogo spotkam na swojej drodze. Czy nowo poznana Konsultantka będzie tu tylko przez chwilę, czy okaże się dla mnie przyjaciółką na całe lata? Czy ona będzie inspiracją dla mnie, czy ja dla niej? Wartościowe relacje są w DNA Avon – to jest tak oczywiste jak to, że mamy świetne kosmetyki.

paulina-skibińska
Fot. ECS

Przedsiębiorczość i niezależność to dla mnie:

Wiara we własne możliwości zawodowe i współpraca z Avon pomogły mi odkryć nową siebie, pewną, przedsiębiorczą i kobiecą, oraz nauczyły mnie cieszyć się pięknem. Jestem niezależna, bo dzięki tej firmie osiągnęłam satysfakcję, stabilność finansową i to ja jestem swoim własnym szefem.

Ostatnie 30 lat w Avon i Polsce były:

Latami ciągłego rozwoju. Avon to nie tylko kosmetyki, ale również akcje społeczne, tj. Avon Kontra Rak Piersi i Avon Kontra Przemoc, dzięki którym możemy wspierać coraz większą ilość kobiet w Polsce. Cieszę się, że jestem częścią tych programów.

Moja praca daje mi:

Dużo radości i satysfakcji każdego dnia. Dzięki Avon spełniam się jako niezależna kobieta.

paulina-skibińska
Fot. ECS

Moje ulubione produkty z Avon to:

Zapach Far Away Glamour, tusz do rzęs Geniusz 5w1, matowa szminka w płynie „16 godzin” Power Stay (odcień Resilient Red).

Życzę marce i Konsultantkom na kolejne lata:

Życzę marce Avon, żeby była z nami już zawsze i rozwijała się z roku na rok. Konsultantkom życzę, żeby były szczęśliwe, spełnione i realizowały się w naszej firmie każdego dnia, tak jak ja to robię od siedmiu lat.

Agnieszka Bobak-Kręcioch
Starszy Menedżer Sprzedaży

agnieszka-bobak-kręcioch
Fot. ECS

Co dla Ciebie oznacza, że Avon zbliża?

#przyjaźń – pracuję w firmie Avon od 20 lat. W tym czasie poznałam mnóstwo niesamowitych, kreatywnych i pełnych pasji osób oraz nawiązałam wiele przyjaźni, które trwają do dziś.

Wyjątkowe relacje z innymi buduję poprzez:

#Szczerość – sama zawsze mówię prawdę, dlatego bardzo cenię sobie ludzi prawdomównych, którzy mówią, co czują. Uważam, że każdy człowiek jest wspaniały i wyjątkowy, wystarczy tylko to odkryć.

Przedsiębiorczość i niezależność to dla mnie:

#Odwaga – w dążeniu do celu potrzeba odwagi, siły i determinacji. Niezależność, szczególnie finansowa, daje mi poczucie wolności i bezpieczeństwa. Sukces zawodowy to natomiast wielka satysfakcja.

agnieszka-bobak-kręcioch
Fot. ECS

Ostatnie 30 lat w Avon i Polsce były:

#Sukcesem – ostatnie 30 lat to dobrze wykorzystany czas odbudowy i tworzenia czegoś nowego, to ponad 750 patentów, odkryć i innowacji, które na zawsze zmieniły świat kosmetyków.

Moja praca daje mi:

#Poczucie bezpieczeństwa - każdy, kto kocha pracę z ludźmi i kosmetykami, odnajdzie w Avon miejsce dla siebie;

#Satysfakcję - w pracy spędzamy w końcu niemal połowę życia, warto więc robić to, co da nam radość i satysfakcję. Moja praca jest angażująca i różnorodna, dzięki temu nigdy mi się nie nudzi. Daje mi też swobodę działania.

agnieszka-bobak-kręcioch
Fot. ECS

Moje ulubione produkty z Avon to:

Oczywiście szminka Power Stay oraz podkład, szczególnie na takie okazje jak dziś, gdy nie muszę się martwić o trwałość makijażu.

Życzę marce i Konsultantkom na kolejne lata:

Spokoju, wolności i kolejnych zadowolonych klientów, którzy wracają po więcej oraz polecają nasze usługi i kosmetyki.

Materiał powstał z udziałem marki AvonWideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.