joanna-koroniewska-i-maciej-dowbor-dla-marki-dafi
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Zostań Mistrzem Oszczędzania z Dafi! Filtruj wodę i ciesz się lepszym komfortem życia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zachęcają do przyłączenia się do akcji Mistrzowie Oszczędzania – możesz zaoszczędzić aż 200 złotych miesięcznie na filtrowaniu!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 29 listopada 2022 15:57
joanna-koroniewska-i-maciej-dowbor-dla-marki-dafi
Fot. materiały prasowe

Marka Dafi to polski lider na rynku systemów filtrujących wodę. W wybranych sklepach znajdziesz promocyjne dzbanki i filtry z naklejką „Mistrzowie Oszczędzania”, które pozwolą Ci żyć ekonomicznie, ekologicznie i zdrowo.

Kim jest Mistrz Oszczędzania?

Dusigrosz? Skądże znowu! Oszczędzanie w dzisiejszych czasach to moda, obowiązek i przywilej. Wyróżnia ono najbardziej świadomych konsumentów. Bez względu na to, ile masz pieniędzy, zawsze możesz je przecież wykorzystać lepiej! Oszczędzaj z Dafi bez wyrzeczeń!

Fot. materiały prasowe

Mistrz Oszczędzania to człowiek oczekujący od życia tego, co najlepsze. Każda jego decyzja zakupowa jest starannie przemyślana pod kątem wygody, efektywności i opłacalności. Dzięki odpowiedzialnemu podejściu jego rodzina może cieszyć się wysokim komfortem życia, a pieniądze inwestować tam, gdzie jest to naprawdę istotne.

Dołączając do akcji Dafi, oszczędzasz nie tylko własny portfel, lecz także środowisko naturalne. Jak to możliwe?

Nie noś, filtruj!

Mistrzowie Oszczędzania nie kupują wody w butelkach, bo to niewygodne, nieekologiczne i zdecydowanie nieopłacalne. Zamiast dźwigać co tydzień dziesiątki litrów plastiku i zasypywać świat plastikowymi opakowaniami, stawiają na filtrację. W efekcie czystą, zdrową i smaczną wodę mają w domu na wyciągnięcie ręki, a dziesiątki butelek zamieniają na jeden filtr.

joanna-koroniewska-i-maciej-dowbor-dla-marki-dafi
Fot. materiały prasowe

Dzbanki filtrujące Dafi to najprostsze i najtańsze rozwiązanie zapewniające rodzinie wodę pitną w nieograniczonych ilościach. W ramach akcji „Mistrzostwie Oszczędzania” marka oferuje promocyjne ceny na zestawy.

Ile możesz zaoszczędzić?

Wszyscy dobrze wiemy, że odpowiednio wysoki bilans wodny to klucz do zdrowia, szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Z Dafi im więcej pijesz, tym więcej oszczędzasz!

Statystycznie trzyosobowa rodzina powinna spożywać dziennie 4,5 litra wody. Możesz ją dowieźć w zgrzewkach, stale drożejących pod wpływem inflacji, albo samodzielnie przefiltrować i cieszyć się świeżą wodą. Jeden dzbanek Dafi wystarczy Ci na lata, a kosztujący ok. 15 złotych filtr wymieniasz zaledwie raz w miesiącu.

mistrzowie-oszczędzania
Fot. materiały prasowe

Wybierając filtrację zamiast wody butelkowanej, w skali roku oszczędzisz nawet 2200 złotych. Te środki możesz przeznaczyć na wspólne wakacje, dodatkowe zajęcia dla dzieci bądź sprzęt do fitnessu. Jako Mistrz Oszczędzania sam decydujesz, jak wykorzystać zaoszczędzone środki!

Materiał powstał z udziałem marki Dafi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.